BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Podzim 2008

Naše premiérová sezóna v Hanspaulce. Chtěli jsme hned v první sezóně postoupit a i když jsme se pohybovali celou dobu na čele tabulky tak nakonec se nám postoupit nepodařilo.

Tady jsou naše zápasy z premiérové sezóny:

Bratři v lihu 2 - 7 Sudden death

ZAPLATILI JSME NOVÁČKOVSKOU DAŇ

Bratři v lihu FC 5 - 3 F.R.F. mit vocet

PRVNÍ VÝHRA

Hells Bells 1.FC 2 - 5 Bratři v lihu FC

DRUHÁ VÝHRA

Bratři v lihu FC 3 - 2 Huntrs

TŘETÍ VÝHRA

 

Kanonýři 1 - 2 Bratři v lihu

ČTVRTÁ VÝHRA

 

Vydřená výhra na hrozné škváře na Pankráci. Ale utkání odehrané výborně takticky především v obraně a nakonec i rozhodnuté v závěru v náš prospěch. Takže zlaté 2 body!!!!

Bratři v lihu FC 0 - 11 Kortar United

DEBAKL

Naše sestava bez kapitána, bez nejlepšího střelce a bez nejlepšího obránce byla hodně improvizovaná a podle toho taky dopadlo utkání včetně výsledky 0:11...Na tento zápas chceme brzo zapomenout a už v příštím duelu vše napravit a opět se vrátit na postupové pozice.

Literpool United 0 - 2 Bratři v lihu FC

NÁVRAT NA VÍTĚZNOU VLNU

Vítězství!!!! Po výborném výkonu, kterému nechybělo srdíčko ani štěstíčko jsme porazili Literpool. Dnes jsme hráli už ve skoro kompletním složení a na výkonu i výsledku je to znát. Důležitým faktorem byl i návrat Kocourka, který ač nedoléčen bojoval až na krev. A výrazně dnes pomohl k vítězství.

Góly vstřelili kapitán Bína po přihravce Ondry Holuba a sám Holub v závěru výhru pojistil.

A na závěr: Především je zapomenut výpadek z minulého kola!!:-)

 Známky od 1-10 plus slovní hodnocení.

Brankář:

Jakub- 9 Podle mě nejlepší hráč na hřišti, držel nás celý zápas a nakonec udržel první letošní nulu.

Obrana:

Jirka 52- 9 výtečně odehraný zápas, bez jediné chyby, výborně vedl obranu a především díky němu jsme neinkasovali.

Vašek- 7 po většinu zápasu si držel svoji pozici na levém beku a zápas zvládl. Pozor  na podbíhání vysokých míčů. 

Petr- 6 v první půli trošku splašený, v té druhé už se uklidnil a své hráče přes sebe nenechával přejít. Určitě jeden z jeho nejlepších výkonů.

Záloha:

Michal PapaKocour- 8 po zranění bojoval jako lev a byl v záložní formaci nepostradatelný. Jenom ta koncovka...

Frank- 7 nevím co k sobě říct asi to, že to nebylo ideální ale gól to snad vyrovnal..

Útok:     

Ondra Vecko 7- bojoval, přidal trochu na důrazu, ale stále pořád to zpracování...

Ondra Holub 9- zařídil oba góly. První pro kapitána Bínu, druhý v závěru vstřelil sám. Co více k němu říct.

A speciální pozice pro dnes dirigujícího Xabiho:-) 9- zápas vedl s naprostým přehledem, rozdával pokyny a rady ze své bohaté, nic méně končící kariéry. Uklidňoval hráče při vypjatých momentech zápasu, organizoval střídání..Prostě výborná práce!!:-)

Bratři v lihu FC 1 - 0 Kraftwerk V2

OPĚT VÝHRA, OPĚT NULA

Soupeři se sešli pouze ve čtyřech, takže z naší straně mělo jít asi o přesvědčivější výhru, ale i tato výhra je za stejné 2 body. Navíc oslabený soupeř hrál velmi dobře. Gól se nám podařilo vstřelit relativně brzy, když přihravku Jirky Suchana proměnil důrazný kapitán Bína. Od té doby se nám nedařilo dát pojišťující gól. Sypat popel na hlavu po obrovských šancích si mohli především kapitán Bína a náš nej střelec PapaKocour.

Stav se už ale nezměnil a i tak jsme si připsali druhou výhru a druhé čisté konto v řadě.

Známky od 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Jakub- 7 Udržel druhou nulu v sezoně, i když se na ní tolik nenadřel jako na tu první. Obrana toho na něj tolik nepustila. Přesto jistý při boxování i při ojedinělých zákrocích.

Obrana:

Marek- 7 Nastoupil po 5 týdnech a bylo to znát, nebyl to ten Marek na kterého jsme zvyklí, přesto si udžel svůj vysoký standart hry.

Jirka- 8 I přes své zranění odehrál výborné utkání. Jako vždy tvrdý, nesmlouvavý. Stal se nepostradatelnou součástí naší hry.

Vašek- 6 Odehrál svůj standart, držel se vzadu a hlídal si hráče. Jenom zjednodušit hru před vlastní bránou.

Petr- 5 Dnes toho moc neodehrál, ale těch pár minut odehrál slušně a žádné minely se nedopustil.

Záloha:

Michal PapaKocour- 6 Solidně odehrané utkání, opět ho zdobila bojovnost, tah na bránu, jen to zakončení bylo žalostné...

Ondra Holub- 6 Dnes se držel spíše v záloze, takže tentokrát neskóroval. Hodně toho naběhal, odbránil. Slušný výkon.

Útok:

Frank- 7 Za mě myslím lepší výkon než minule, lepší zpracování a i gól. Jenom jsem měl přidat minimálně další dva...

Ondra Vecko- 6 Minule lepší hodnocení než by si zasloužil. Dnes toho moc neodehrál, ale lepší než minule, plus pěkná střela, kterou prověřil gólmana.

Letňany 3 - 2 Bratři v lihu FC

PO DVOU VÝHRÁCH PROHRA

Třetí porážka v sezoně a první na Pražačce nás hodně vzdálila od našeho předsezonního cíle..

Dnes odpoledne se hrál opravdu nevídaný zápas. Už od začátku se hrálo velice tvrdě a ze strany Letňan až zákeřně. Můžeme být rádi, že jsme dnes ze zápasu odešli relativně zdraví a po svých...Letňany v první půli skórovali po dvou autech a mohli být spokojení. Bratři do druhé půle nastoupili aktivně a odměnou byly dva slepené góly našich nejlepších střelců Bíny a Kocourka. Pak jsme byli lepší měli jsme pár nebezpečných střel, ale gól nedali. Pak se opět faulovalo, hádalo, nadávalo, strkalo a tak stále dokola. Až když se zdálo, že se schyluje ke spravedlivé remíze, tak v poslední minutě Letňany skórovali a jak jinak než z autu..Pro nás už nebyl čas na nějakou odpověď..

Takže shrnutí, dnes bychom si určitě zasloužili minimálně bod, ale nemáme žádný. Takže nezbývá nic jiného než zatnout zuby a pokusit se v posledních dvou kolech o zázrak.

 Známky od 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Jakub- 5 Neměl opět moc práce, létaly na něj pouze auty, s kterými si věděl rady střídavě. Poslední gól jak jinak než z autu jde, ale na jeho vrub. Na druhou stranu, je snad alespoň v tabulce gólmanů..

Obrana:

Marek- 7 Dnes už opět ten starý známý Marek, dirigoval hru, rozdával pasy, zastavoval útoky soupeřů...Za góly nemohl. Jen mu nešla střelba.

Jirka- 7 Předvedl standardní výkon. Opět hrál tvrdě a neprostupně. V závěru musel kvůli zranění nuceně střídat a v obraně citelně chyběl.

Petr- 3 Hrál až v závěru jako náhrada za Jirku a vůbec nestačil tempu zápasu..Nestačil v rychlosti, v technice, prostě ve všem. Byl v obraně u závěrečného gólu.

Záloha:

Michal PapaKocour- 7 Předvedl velmi dobrý výkon. Hrál důrazně, tlačil se do gólu a ten nakonec i dal.

Petr Ch.- 3 Hrál po delší době a to velmi slabě. Zavinil svým špatným vhazováním druhý gól Letňan. Nezpracoval pořádně míč, nepřesně přihrával. Celkově vůbec nestačil.

 Útok:

Frank- 6 Dnes se více než hrou zabýval slovními i fyzickými potyčkami se soupeři. Přesto, ale už potřetí v řadě skóroval. Navíc se předvedl pěknou střelou do šibenice, kterou gólman Letňan vyrazil.

Ondra H- 6 I přesto, že nebyl zdravotně úplně v pořádku, bojoval, snažil se. V zakončení mu ke gólu moc nechybělo. Jen několikrát místo včasné přihrávky volil kličku a ztratil balon.

Ondra V- 4 Hrál pouze první poločas. Dělal co mohl, ale příliš se mu proti tvrdým soupeřum nevedlo. Ve druhé půli už se na hřiště nedostal.

Noční dravci 2 - 1 Bratři v lihu FC

DRUHÁ PROHRA V ŘADĚ

 

Takže postup nám v naší premiérové sezoně nevyšel. I když jsme o něj bojovali jak to jen šlo.

V sobotu jsme hráli premiérově pod střechou a proti prvním celku tabulky se nám na začátku nehrálo nejlíp. Dravci nás zaskočili obrovským nasazením a bojovností. Které korunovali i dvěma brankami. Poté trefili dvakrát konstrukci a šlo se na přestávku. O přestávce jsme se uklidnili, řekli si co hrát a hned to bylo vidět. Neporažené Dravce jsme zatlačili na jejich polovinu a začali je přehrávat. Výsledkem byla šance kdy šel kapitán Bína sám na golmana, ale neprosřelil ho. Poté jsme se stále tlačili do útoku a Dravci měli pár dobrých brejků, které ale do gólu nedotáhli. A tak v 55. jsme po odpískané ruce zahrávali z hranice vápna přímý kop a Bína střelou k tyči vstřelil svůj 7. gól v sezoně a vykřesal naději. O chvilku později měl o metr dál další přímák, ale tentokrát se vytáhl gólman Dravců. To byla poslední šance utkání, které tedy skončilo těsnou výhrou Dravců 2:1.

Hodnocení 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Jakub- 7 Dnes nás opět držel v naději na dobrý výsledek. Celkem rychle si zvykl na nezvyklé podmínky haly a rozchytal se k velmi dobrému výkonu. Za góly nemohl.

Obrana:

Jirka 52- 6 Nejdřív neměl ani hrát, ale nakonec nastoupil a bylo to jen dobře. Přesto to byl z jeho strany jeden ze slabších výkonů. Svojí chybou zavinil druhý gól..

Jirka B.- 7 Teprve jeho třetí start v sezoně a určitě jeho nejpovedenější. Stal se také pilířem obrany.

Petr- Nehodnocen. V zápase plnil pouze roli náhradníka.

Záloha:

Michal PapaKocour- 5 Snažil se, ale i u něj jeden z jeho nejslabších výkonů. Snažil se hodně střílet, ale většinou v akrobatických pozicích a střely tak byly velmi nepřesné. Hodně se zapojoval do kombinací, které měli střídavou úspěšnost.

Útok:

Frank- 6 V závěru už sotva tahal nohy, ale přesto opět skóroval. Už posedmé v sezoně. Měl i dvě další šance, které neproměnil. Nedařily se mu přihrávky.

Ondra Holub- 6 Bojoval, větší část druhé půle odehrál ve středu obrany a neztratil se. V útočné fázi mu celkem vycházely kličky. Po kterých jsme se dostávali do tlaku.

Bratři v lihu FC 4 - 4 Šnek FC B

NA ZÁVĚR REMÍZA

Poslední zápas sezóny dokumentoval naši zhoršenou formu z posledních zápasů..První půli jsme, ale odehráli relativně solidně jen chybělo víc gólů. Zápas byl také ve znemení neštrného zákroku na našeho kapitána, po kterém musel vystřídat. Po pár minutách se ale i s bolestivě zraněným kotníkem vrátil do hry a ač notně limitován dokázal prodloužit svoji šňůru vstřelených gólů, navíc si připsal i dvě gólové přihrávky na střelce odpoledne PapaKocoura.

Rychle jsme se dostali do vedení kdy Frank vyslal ulicí do šance PapaKocoura a ten se štěstím dostal míč do sítě. Poté, ale Šnek skóre otočil a bylo to 1:2. Pak už se skóre přelévalo z jedné strany na druhou a zakotvilo na číslech 4:3 pro nás. Góly dali po přihrávce Marka opět PapaKocour, potom po krásném výkopu brankáře Hlouška zpracoval míč Frank a překonal gólmana Šneku střelou do šibenice. A poslední náš gól dal po rozehraném přímém kopu po přistrčení od Franka Papa Kocour a završil tak hattrick. Druhá půle už byla podle posledních zápasů, to znamená hodně nepřesností, špatné zpracování a neproměňování šancí. Nakonec v 58. minutě Šnek srovnal, když si obránce zpracoval míč rukou a z dálky vystřelil přesně k tyči. Naše protesty k rozhodčím ale byly marné. Takže se urodila nakonec po průběhu obou poločasů asi zasloužená i když trochu sporná remíza.

 Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Petr Hloušek- 7 Dnes se teprve podruhé v sezóně postavil mezi tyče a jako náhrada za naší jedničku obstál. Působil jistě, připsal si dost velmi dobrých zákroků především v soubojích jeden na jednoho. Navíc přidal i jeden exkluzivní zákrok hlavou. Navíc se mu dařily dlouhé výkopy, z jednoho z nich má i asistenci na gól. Kazem na jeho výkonu byly ale dvě obdržené branky, jedna po přímém kopu kdy se špatně postavil za zeď a poté po hlavičce po autu. Jinak ale příjemně překvapil.

Obrana:

Jirka Brynda- 6 Určitě slabší než v minulém kole, ale opět v zadních řadách nejlepší. Dařilo se mu celkem zastavovat útoky soupeře. Akorát měl problémy s vysokým útočníkem Šneku, což ale není divu, když byl o několik hlav vyšší.

Petr Chaloupský- 5 Průměrný výkon, hrál tentokrát docela dost minut, ale nijak nepřesvědčil. Nebyl to z jeho strany určitě špatný zápas, ale nedařilo se mu si pokrývat útočníky soupeře. Navíc chybí stále to stejné- důraz..Postavu na to aby hrál důrazně má...

Ondra Holub- 5 Dnes především v obraně, což u něho nejsme moc zvyklí, ale počítal si zde celkem jistě. Když se ocitl v útočné části tak to bylo už slabší a moc toho nepředvedl. Nešly mu ani kličky a přihrávky.

Záloha:

Marek- 7 Dnes jediný klasický záložník. Poprvé v sezóně jsme zkusili Marka na místě spojky mezi obranou a útokem a musím rozdelit jeho výkony v jednotlivých poločasech. V prvním jasně náš nejlepší hráč, držel se ve středu, rozděloval míče, dařily se mu přihrávky navíc si připsal gólovou asistenci. Ve druhé půli už hrál spíše po stranách a to jeho výkonu nesvědčilo. Zapadl do šedi ostatních spoluhráčů. Nadařily se mu příliš ani přihrávky. Na závěr jeho největší bolest a to střelba..Měl možnost vystřelit sice snad jen jednou v každém poločase, ale opět velmi slabá..Určitě do jara zlepšit.

Útok:

PapaKocour- 8 Bezesporu nejlepší hráč duelu. Nechal v kabině svoje poslední výkony a po kritice spoluhráčů po předchozích výkonech poslal jasnou odpověď- hattrick. Sice měl u všech gólů relativně lehkou úlohu, ale počítá se hattrick. Navíc jeho poslední gól byl výstavní po přímém kopu z voleje trefil přesně k tyči. Možná jedinou kaňkou bylo občasné zaváhání při zpracování, ale to známku snížit nemůže.

Frank- 6 Dnes jeho výkon ovlivněn brzkým zraněním. Ale co ho šlechtí je, že i přes velkou bolest bojoval dál a vstřelil dokonce pěkný gól. Škoda, že nepřidal další..šance ještě měl. Ve druhé půli se mu nedařilo zpracování. Teď jediné ať mu to střílí takhle i příští rok.

Jméno hráče

Zápasy Góly Hvězda zápasu
  P.Bína (C) 10 8 3 0 0
  J.Bronec 3 0 0 0 0
  J.Brynda 4 0 0 0 0
  V.Cigánek 4 0 0 0 0
  P. Hloušek 10 0 0 0 0
  O.Holub 7 4 0 0 0
  P.Chaloupský 8 0 0 0 0
  M.Imlauf 6 3 1 0 0
  M.Kocourek 10 9 0 0 0
 J.Suchan 8 1 0 0 0
 J.Štefan 7 0 0 0 0
 O.Vecko 8 1 0 0 0
  M.Vlnas 3 0 0 0 0

 

 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC