BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Bratři v lihu FC 2:4 WTF (1:2)

V nepříznivém počasí, kdy za stálého deště hrálo na kluzkém povrchu nemohli jsme předvést, to co umíme a zaslouženě jsme prohráli. Bohužel jsme nenavázali na předchozí jednoznačné tři výhry a čeká nás ještě těžká sezóna..

Sestava BVL: Hloušek- Brzák, Berdan, Cigánek, Berdan E., Lada, Kocourek, Bína

Góly: 2x Kocourek

BVL!
Bratři v lihu FC 6:3 Borussia Dortšpunt C (3:0)

Utkání hrané ve velkém vedru skoro na pravé poledne. I na tyto těžké podmínky předvedly oba týmy velmi dobrý výkon a viděli jsme slušné utkání. Zápas velmi ovlivnil pozdní příchod gólmana Borussie. Za tu dobu jsme vstřelili tři góly a zajistili si slušný náskok. Po příchodu gólmana se hra vyrovnala a více méně se zápas dohrával. K naší spokojenosti jsme dokráčeli ke třetí výhře v řadě a těšíme se na následující dvě kola, kde nás čekají dva konkurenti v boji o čelo tabulky. 
Proto čekáme velmi zajímavé zápasy a věříme v prodloužení naší série:)

Sestava: Hloušek- Brzák, Lada, Stehlík, Berdan E., Karban, Kocourek, Bína

Góly: 2x Kocourek, 2x Bína, Lada, Berdan

BVL!
Bratři v lihu FC 4:1 Alkmar (2:0)

Zasloužená výhra BVL, kdy jsme od začátku do konce měli zápas pod kontrolou a jen díky velké nemohoucnosti v zakončení nebyl výsledek jednoznačnější. Sportovně musíme ale přiznat, že jsme tentokrát vyjímečně my těžili z plné lavičky střídajících hráčů, oproti soupeři, který hrál bez střídání. Tento fakt se pod konečný výsledek podepsal také velkou měrou. To ale nesnižuje náš velmi dobrý výkon a další vzestup tabulkou!:) Těšíme se již na příští kolo, kde věříme prodloužíme úspěšnou sérii výher.

Sestava: Hloušek- Brzák, Lada, Stehlík, Cigánek, Berdan E., Hradečný, Karban, Zíka, Kocourek, Bína

Góly: 2x Kocourek, Bína, Zíka

BVL!
Bratři v lihu FC 5:1 Soutokoněmí (0:0)

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase velmi mdlý výkon z obou stran. Naše hra byla velmi špatná, plno nepřesností, bez tempa, bez důrazu.. Bylo vidět, že jsme hráli poprvé v nové sestavě složené pouze týden před začátkem jara. 
Druhá půle začala v podobném duchu jako první, naštěstí ale udeřil soupeř ze standartky a otevřel povedenou hlavičkou skóre. Tento moment jako by nás probudil a náš výkon šel hned nahoru. Výsledkem zvýšené aktivity a důrazu bylo vyrovnání na 1:1. Poté přišel klíčový moment zápasu když jeden z obránců soupeře zabránil jistému gólu rukou a tak nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop. Ten proměnil Frank a poslal BVL do vedení. Vzápětí jsme ale měli velké štěstí, že soupeři hned nevyrovnali, když šťastnou střelou orazítkovali naštěstí jen břevno.. Poté jsme ale přidali třetí gól a bylo rozhodnuto. Do otevřené obrany jsme pak přidali v závěru další dvě branky a stanovili tak stav na konečných 5:1! 
V zajímavém a velmi korektním zápase jsme si tak připsali první dva body po sestupu ze sedmičky a první výhru od minulého jara..uff:)

Sestava: Hloušek- Lada, Brzák, Stehlík, Karban, Berdan E., Cigánek, Kocourek, Bína

Góly: 2x Frank, 2x Kocour, 1x Kiwi

BVL!
Druhý zápas jara nás čeká ve sváteční den na Velikonoční pondělí. Uvidíme, kdo si ze zápasu odnese nadílku:)

Pondělí 9.4.2012
Čas: 17:30
Hřiště: Záběhlice
Soupeř: Soutokoněmí

BVL!
Bratři v lihu FC 3:4 PRKA

V neděli 1.4. nás čeká zahájení jarní sezóny 2012! Vracíme se po dvou sezónách do osmičky a těšíme se opět na zajímavé zápasy. 

Ten první nás čeká již za týden na hřišti Mikulova na Opatově. 

Neděle 1.4.2012 
Čas: 16:15
Hřiště: Mikulova 2
Soupeř: PRKA

BVL!
Nechme za sebou minulost a především podzimní část sezóny a dívejme se dopředu vzhůru k nové jarní části Hanspaulské ligy!
Podzimní sezóna se nám opravdu nevyvedla, herně ani výsledkově. Na zápasy chodilo průměrně čtyři, pět hráčů do pole a to se opravdu hraje velmi těžko. Bohužel se nám nevyvedly ani zápasy, kdy jsme se sešli víceméně v plné sestavě a celé to dokumentovalo nevydařený podzim 2011. Navíc jsme i v posledních kolech neodpískali své zápasy a skončili jsme tak jednoznačně a zaslouženě poslední. V 7. lize jsme tak vydrželi jen dvě sezóny a jsme zpátky v osmičce. 
Do té vstupujeme s obměněnou sestavou, lepšími vyhlídkami na počty hráčů na utkáních a s odhodláním napravit zpackaný podzim. Překonali jsme během zimy období váhání zda vůbec tým přihlašovat, ale tradice udržet při životě již slušnou řádku sezón fungující tým nás přiměla na poslední chvíli pokračovat i přes nevyvedenou poslední sezónu. Můžeme se tedy těšit opět na zajímavé souboje a chceme si především fotbal užívat. Zda budeme mít lepší výsledky a zda se zapojíme do bojů o postup se uvidí v průběhu jara.

Týden před zahájením sezóny jsme odehráli tradiční přátelák proti Amébám B, který se nám vcelku vyvedl a i přes těsnou porážku 3:4 můžeme být spokojeni. O výsledek zde rozhodně nešlo, především bylo důležité zaujetí pro hru a oživení jiskry v našich hráčích a nažhavení se na jarní sezónu. To se myslím vše podařilo a takže vzhůru do boje, JARO 2012 je tu!

Bratři v lihu FC

100_1140.JPG

První oficiální týmová fotka BVL!

Běchovice 2011

Bratři v lihu FC 0:0 M16 AC FC

Utkání do kterého jsme vstupovali s vědomím, že si na jaře zase zahrajeme osmou ligu. Přesto jsme chtěli alespoň v závěru sezóny bodovat a k zápasu jsme přistoupili velmi zodpovědně. Ač nám do ideální formy chybí ještě pořádný kus cesty tak bylo vidět mírné zlepšení a celkem solidní výkon. Utkání bylo velmi vyrovnané, i když vyložených šancí jsme měli více my, ale když nedokážeme proměňovat ani samostatné nájezdy tak nemůžeme vyhrávat. I soupeř měl ale několik gólovek, ale i náš gólman měl svůj den a tak se nám zrodila premiérová remíza 0:0 BVL v historii.

Sestava: Hloušek P.- Brzák T., Berdan E., Berdan V., Cigánek V., Hinda M., Rabiňák O., Kocourek M., Bína P.
Posledni komentare
21.11.2011 22:36:11: V každém zápase se třeba nemusí dařit, ale předevčírem to byl zodpovědný výkon.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
..  
15  
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC