BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Zhodnocení jarní sezóny 2011

Tak máme za sebou premiérovou sezónu v 7. lize v naší krátké historii. Po pěti sezónách se nám do ní konečně podařilo postoupit a i když se nám nepodařila podle představ tak jsme si zahráli hodně kvalitních zápasů a těšíme se na další podzimní pokračování.

Bohužel jsme jaro až asi na dva duely neodehráli v nejsilnější možné sestavě a výsledky se od toho odvíjely.. Chtěli jsme třeba promluvit i o boj o postup do šestky, ale po pár kolech bylo jasné, že budem bojovat na druhém pólu tabulky. Poprvé jsme si tak v Hanspaulce zkusili i boj o záchranu a bylo to velmi zajímavé a mě osobně to velmi bavilo:-) Doufám, že na podzim nám již ale vyjde ten boj tentokrát nahoře o ty přední příčky:-)

Jinak děkuji všem, co dorazili na rozlučku z jarem minulou neděli, myslím že jsme jaro zdařile zakončili:-)

Jinak již můžeme ukončit naší anketu o to, jak dopadneme v naší premiérové sezóně v 7. lize.. Nejvíce hlasů měla odpověď  "Bude to těžké, ale zachráníme se", což byla i správná odpověď :-) Teď již budeme odpovídat na novou otázku: Jak jste spokojeni s naší první sezónou v 7. lize?

A poslední informace na závěr jara: V sekci historie jsou opět aktualizované statistiky, ve kterých je samozřejmě již započítané jaro 2011. To znamená, že se jedná o nejnovější hodnoty k datu 30. 6. 2011. Po 6ti odehraných sezónách je rekordmanem skoro ve všech statistikách Kocour, který zatím odehrál 61 zápasů, ve kterých vsítil 102 gólů. Nejtrestanějším hráčem zůstává stále Frank se čtyřmi žlutými a jednou červenou kartou:-)

To už je opravdu vše. BVL všem hráčům, fanouškům i protihráčům přejí krásné prázdniny a těšíme se na září na zahájení podzimu 2011!!!

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC