Počasí

Homepage

Vydřené vítězství!

Bratři v lihu FC 3:1 Kanálpucers PL (1:0)

Utkání, ve kterém jsme chtěli zlomit sérii již dvou porážek v řadě a to se nám po parádním závěru i povedlo.
Hrálo se velmi vyrovnané utkání, které jsme začali lépe my a poměrně brzkým gólem jsme na dlouho stanovili stav na 1:0. Ten jsme drželi až do druhé půle, kdy jsme neubránili standartku a soupeř vyrovnal. Nutno říct, že zaslouženě. V první půli jsme měli více šancí my, nastřelili jsme i dvě tyče. Druhá půle však patřila Kanálpucers a jen štěstí a výborný gólman nás drželi stále ve hře. I přes převahu se soupeřům dát druhý gól nepodařilo a když to již vypadalo na dělení bodů tak jsme dvěma góly v posledních dvou minutách skóre strhli na naší stranu a zvítězili 3:1! Nutno podotknout, že takový závěr zápasu v náš prospěch snad ještě nepamatujeme..
Tímto vítězství se tak vracíme do hry o čelní příčky tabulky a čekají nás čtyři velmi zajímavé zápasy..

Sestava: Hloušek- Brzák, Lada, Karban, Berdan E., Kocourek, Bína

Góly: 2x Bína, Kocourek