Počasí

Homepage

Výborný zápas, ale nakonec jen bod..

Bratři v lihu FC 2:2 Améby AFC B (1:0)

Tak před zápasové prognózy nelhali. Šlágr kola jak má být. Výborný zápas s vysokým nasazením, s šancemi na obou stranách a nakonec asi zasloužená remíza 2:2.

Zápas začal opatrně, z obou stran velmi defenzivě a postupem času bylo jasné, že podle předpokladů moc gólů neuvidíme. Postupem času se šance ale začali rodit, daleko více na naší straně. Jenže problémem bylo opět zakončení stejně jako v prvním kole proti Petrovicím..Frank, poté Kocour a ani Viktor své šance neproměnili. Pak se ale jedna přeci jen ujala a po gólu Kocoura jsme vedli 1:0. Do poločasu jsme poté dokázali přidat ještě jeden gól a vedli jsme 2:0. První poločas z naší strany za 1!

Druhá půle ale již tradičně z naší strany slabší. Soupeř začal více jezdit, napadat, hrát aktivněji. Tři hráči na střídání oproti žádnému našemu začalo víc a víc hrát roli. Stejně jsme ale měli šance na definitivní pojistku. Ale když Kocour a po něm Brzy trefili tyč, začalo to být špatné. A pak to přišlo.. Poslední pětiminutovka a dva nehlídaní hráči na zadní tyči - 55. a 58. minuta a bylo srovnáno, z ničeho nic na konečných 2:2..

Nedá se nic dělat, ale i bod je úspěch. Stále můžeme pomýšlet na nejvyšší příčky a věříme, že na nich budeme až do posledního kola. Na závěr poděkování soupeři za výborný a kvalitní zápas a hodně štěstí do dalších zápasů.

Sestava BVL: Hloušek- Brzy,Vašek,Viktor- Frank,Kocour

góly: Kocour, Frank