Počasí

Homepage

Tvrdý pád na zem..

Bratři v lihu FC 2:4 Buzuluk Úvaly FC (0:2)

Po čtyřech zápasech bez porážky přišlo důrazné vystřízlivění a tvrdý pád zpět na zem..Po minulém kole, kdy jsme nečekaně hladce porazili Želvičky jsme do zápasu proti Buzuluk úvaly vstoupili jako mistři světa a vlažným až odevzdaným výkonem jsme soupeři vlastně vnutili výhru a dva body.

Hrát jsme začali až za stavu 0:3 v průběhu druhé půle a mocným finišem, kdy jsme ukázali alespoň z části pravou část BVL, jsme korigovali stav. Nejdříve v 55.minutě Kocour z dorážky snížil a v 56. minutě Kocour po rohu Franka hlavou dal kontaktní gól na 2:3. Poté rozhodčí nastavoval a nastavoval, ale vyrovnání jsme se i přes velký tlak nedočkali. Nutno podotknout, že za prvních 45 minut zápasu jsme si remízu absolutně nezasloužili. Věřme, že po této facce se opět proberem a už v příštím kole budem hrát to, co umíme a to s čím se letos prezentujem.

Sestava: Hloušek- Brzy, Viktor L., Viktor,- Vašek, Kocour, Frank

Góly: Kocour, Kocour

ŽK: Frank

BVL!

Poslední komentáře
20.10.2010 18:02:23: Ty woe kluci, to je škoda, tak ale do konce ještě dost kol, takže šance na postup furt je, tak makám...

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC