BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Tak to opět nevyšlo...

Bratři v lihu FC 1:8 Modrý balet A (1:1)

Bohužel je to tak..Po několika sezónách jsme zase bojovali o postup a tentokrát porvé v historii až do úplně posledního zápasu a možná i to trochu rozhodlo. Nebyli jsme připraveni na takový souboj..

Od začátku bylo vidět, že to bude velmi těžké utkání a že pokud budem chtít postoupit tak budeme muset hrát nejlépe, co jsme v sezóně hráli. Už od začátku bylo i jasné, že s takovým soupeřem jako je Modrý balet jsme se již dlouho nesetkali. Jedině možná v první naší sezóně Letňany BD byli tak zákeřní, agresivní a un-fair..Zápas nás už od začátku velmi bolel, víc jsme byli na zemi než na nohách. Bohužel pro nás rozhodčí tuto hru a taktiku vyřadit nás ze hry toleroval a tím pomohl k postupu soupeřům. Hodně zákroků se dělo i mimo hru, mimo pohledy rozhodčích( kteří by to ale stejně neodpískali..). I přesto všechno jsme se ale dostali do vedení, po přímáku Brzyho tečoval Frank a vedli jsme 1:0. Soupeři ale do přestávky po naší neuhlídané standartce srovnali na 1:1.

Ve druhé půli se Balet dostal relativně brzy do vedení 2:1 a naše šance na postup začali strmě klesat..Definitivu na náš konec potom nasadil rozhodčí, který dokonal svoje dílo a poslal s ČK do šatny Franka a posledních 20 minut jsme hráli oslabení. A ač jsme dělali co se dalo, především Hloušek čaroval:-)tak únava se již dostavovala a oslabení o jednoho hráče je v Hanspaulce velkou nevýhodou. Soupeř si tak v závěru otevřel střelnici a skóre se zastavilo až na stavu 1:8..

Bohužel po naší nejlepší sezóně v historii BVL pro nás nepěkná až krutá tečka na závěr..Musíme se znovu zvednout a na jaře zkusit opět odstartovat další misi s názvem sedmá liga..

Poslední komentáře
14.12.2010 23:08:22: košťata z 8. ligy:) velice vtipná diskuse takhle k večeru
14.12.2010 22:18:49: V hlavě byste si to měli srovnat především vy..my chceme hrát fotbal a ne se bát jít do každýho soub...
14.12.2010 20:31:35: ten človíček co nadával slovákovy z baletu by si měl přečíst statistiky modrého balet. před vaším z...
14.12.2010 20:04:13: Jamale nic proti tobě nemám, ale řeknu ti to asi takhle...neviděl si -> nevíš -> nekomentuj......
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC