BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Středokluky 2010

Bratři v lihu FC - 5. místo...

Bohužel jsme neobhájili třetí místo z loňska a skončili jsme o skóre na pátém místě ze sedmi týmů.

Celkově ale můžeme turnaj hodnotit vcelku pozitivně. Zahráli jsme si kvalitní fotbal, nálada byla skvělá, počasí nám přálo, prostě jsme prožili super den. Jen škoda, že nevyšel ten pohár..Ale ukázalo se, že nám největší problémy dělal asi terén na který nejsme příliš zvyklí. Hrálo se opět na přírodní trávě, na které se Hanspaulka nehraje:-)

Ve zkratce k zápasům co jsme odehráli:

BVL - Kladivouni 1:1 (Brzy) Zápas, který jsme měli jednoznačně vyhrát, měli jsme více šancí, ale neproměnili jsme je. Bohužel jsme opět doplatili na to, že první zápasy turnajů nám prostě nejdou a ač toto byl možná nejhratelnější soupeř tak jsme ho nedokázali porazit a nakonec skončili ještě před námi. Ještě, že v závěru zápasu alespoň Brzy z přímáku srovnal na 1:1..

BVL - Hokejisti 0:3 Toto bylo utkání, které nám jediné nevyšlo. Především jsme nechytili začátek a velmi rychle jsme prohrávali. Druhou půli jsme už byli možná i mírně lepší ale to už bylo na obrat pozdě..

BVL- Parukářka 2:0 (2x Kocour) Na další dva duely nás přijeli podpořit naši věrní fanoušci, kteří udělali opravdu bouřlivou kulisu a především díky nim se nám dvě následující utkání velmi povedly..Proti Parukářce jsme dosáhli jediného ale naprosto zaslouženého vítězství o které se zasloužil především Kocour, který vstřelil dva góly..

BVL - Wolsh 3:3 (Brzy, Kalič, Kocour) I na tomto duelu s největšími favority a nakonec i vítězi turnaje byli naši fanoušci a vybudili nás k vynikajícímu výkonu, kdy jsme si všichni sáhli opravdu až na dno především fyzických sil. Se soupeřem jsme loni prohráli 1:3 a letos jsme proti nim tak získali první bod. Stejně jako loni jsme vedli, ale stejně jako loni jsme vedení neudrželi a prohrávali jsme znovu 1:3. Tentokrát jsme to ale tak nenechali, především díky mohutnému fandění a koučování fanoušků jsme doslova vydřeli remízu 3:3 v nádherném a neskutečně náročném zápase. A mohli jsme nakonec i vyhrát, ale neproměnili jsme v poslední minutě obrovskou šanci, škoda...

BVL - Noční dravci 1:4 (Brzy) V posledním zápase jsme tak s domácími Dravci, na které jsme se nejvíce těšili hráli o 3. místo. Oslabeným Dravcům turnaj oproti loňsku tolik nevyšel, ale přesto si zápas s námi pohlídali a získali 3. místo. Na Dravce jsme si tentokrát hodně věřili a chtěli jsme je konečně poprvé porazit, ale oni nás vcelku v pohodě porazili 4:1.. Na nás se možná podepsala náročnost předchozího duelu s Wolsh a už jsme asi neměli tolik sil a určitě nám chyběli fanoušci, s nimi v zádech bychom možná uhráli lepší výsledek..

Sestava na turnaji byla taková to: Hloušek- Brzy, Brynda, Kalič- Frank a Kocour..

Ale jak je zmíněno už v úvodu článku, za turnaj se určitě nemusíme stydět, odehráli jsme slušné zápasy, především dva se nám velmi povedly a můžeme se tak znovu se zvýšeným seběvědomím vrátit na půdu Hanspaulky a těšit se na další kola. No a ve Středoklukách zase na podzim! :-)

BVL!

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC