BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Středokluky 2009

Bratři v lihu FC - 3. místo!!!

Jsme moc rádi, že jsme se mohli dnes zúčastnit kvalitně obsazeného turnaje Středokluky 2009. Na tomto turnaji Bratři v lihu FC získali pohár za 3. místo!!!

Alespoň jedna radost v letošní nepříliš povedené sezoně, kterou poznamenalo naše odečtení bodů a odložení postupových nadějí na jaro 2010. Dnes jsme ale všem ukázali, že fotbal hrát umíme a 3. místo budiž důkazem.

Turnaj měl velmi slušné obsazení. Kvalitní týmy z futsalových soutěží, ze 4. hanspaulské ligy a dalších kvalitních složených týmu a samozřejmě v neposlední řadě z hlavních favoritů, pořadatelů Nočních dravců, kteří také splnili roli a zvítězili! Ale pojďme od začátku.

Turnaj jsme odehráli v sestavě:

Hloušek- Kalič, Brzy- Frank(C)- Kocour a Ondra T.

Do turnaje jsme vstupovali s respektem k soupeřům, ale s odhodláním překvapit a to se nakonec povedlo. Začali jsme jako poslední z týmů a v prvním zápase jsme porazili Dream team 2:0, škoda že skóre nebylo větší, protože šancí jsme měli plno. V dalším duelu jsme získali historický první bod v zápasech proti našemu zpřátelenému týmu z naší první sezony Nočním dravcům a to za remízu 1:1! A posledním zápase skupin jsme nastoupili proti týmu Sananim a podlehli jsme 1:2, ale to na našem postupu nic nezměnilo. Ve 2. semifinále jsme hráli proti velmi kvalitnímu futsalo-fotbalovému týmu Wolsch a nestačili jsme a podlehli zaslouženě 1:3. Ale i tak nás čekalo utkání o 3. místo, které jsme proti směsici Dream týmu,Nočních dravců a dalších vyhráli 5:2 a mohli slavit!!!

Ale hned zítra nás čeká ligový souboj v rámci 4. kola hanspaulky takže vzhůru za dalšími výhrami!

BVL 4ever!!!

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC