Počasí

Homepage

První kolo- tradičně první prohra..

Bratři v lihu FC 1:4 Petrovice B (1:1)

Vcelku nečekaně povedené utkání, bohužel tradičně pro nás opět s porážkou na konci..Do zápasu jsme nasadili nové dvě posily, které myslím zapadli do týmu velmi dobře. Přesto nesehranost v některých momentech byla patrná a jednou byla i osudová.

První půli jsme odehráli velmi dobře, měli jsme více ze hry, měli jsme více střel, více stoprocentních šancí, ale zakončení je naše nejslabší stránka. Velmi překvapivě jsme ale favorita přehrávali až jsme se tomu divili. Bohužel pak přišla ojedinělá střela z dálky a slabší moment našeho gólmana - 0:1. Obraz hry se tím ale nijak nezměnil, stále jsme byli aktivnější a nakonec jsme se dočkali vyrovnání. Po akci Kocoura s Frankem to bylo 1:1.

Druhou půli se ale soupeř zlepšil a hra se vyrovnala. Šance byly na obou stranách, ale zatímco naše končily těsně mimo případně na tyčích(celkem 3x),soupeř lehce skóroval, když si dal Frank nešťastný vlastňák. Pak jsme se odhodlali k větší podpoře v útoku a otvírali jsme zadní vrátka. Což zkušený soupeř potrestal a ze dvou brejků stanovil skóre na konečných 1:4.

Je to prostě smůla když i po výborném zápase, v němž jsme byli po většinu lepším týmem, ale přesto odcházíme poraženi. Doufejme, že již v příštím duelu už budem nejenom lepším týmem ve hře, ale tentokrát i v gólech.