Počasí

Homepage

První jarní výhra !

Bratři v lihu FC 5:1 Soutokoněmí (0:0)

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase velmi mdlý výkon z obou stran. Naše hra byla velmi špatná, plno nepřesností, bez tempa, bez důrazu.. Bylo vidět, že jsme hráli poprvé v nové sestavě složené pouze týden před začátkem jara.
Druhá půle začala v podobném duchu jako první, naštěstí ale udeřil soupeř ze standartky a otevřel povedenou hlavičkou skóre. Tento moment jako by nás probudil a náš výkon šel hned nahoru. Výsledkem zvýšené aktivity a důrazu bylo vyrovnání na 1:1. Poté přišel klíčový moment zápasu když jeden z obránců soupeře zabránil jistému gólu rukou a tak nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop. Ten proměnil Frank a poslal BVL do vedení. Vzápětí jsme ale měli velké štěstí, že soupeři hned nevyrovnali, když šťastnou střelou orazítkovali naštěstí jen břevno.. Poté jsme ale přidali třetí gól a bylo rozhodnuto. Do otevřené obrany jsme pak přidali v závěru další dvě branky a stanovili tak stav na konečných 5:1!
V zajímavém a velmi korektním zápase jsme si tak připsali první dva body po sestupu ze sedmičky a první výhru od minulého jara..uff:)

Sestava: Hloušek- Lada, Brzák, Stehlík, Karban, Berdan E., Cigánek, Kocourek, Bína

Góly: 2x Frank, 2x Kocour, 1x Kiwi