Počasí

Homepage

První bod!!!

Bratři v lihu FC 2:2 Torpédo Řepy (1:0)

Remíza se slabými Řepy se nevyvíjela snadno. V první půli jsme soupeře k ničemu nepustili a po ráně Brzyho z veliké dálky jsme se ujali vedení. Druhý poločas však nabral nečekané obrátky. Opět jsme nezvládli některé defenzivní manévry a dostali jsme vyrovnávací branku, chvíli na to se na útočný výpad vydal Brzy, kterého fauloval neskutečný skřet Řep (vyzutá bota), sebral mu tímto balon a se štěstím a naší ukřivděností zápas otočil. V posledních minutách jsme se snažili a po několika zmařených tutovkách srovnal na konečných 2:2 Rabi, který odčinil malé zaváhání u prvního gólu. Nutno říct , že tým Řep byl trochu tvrdší , než bychom si představovali a rozhodčí byl totální mrkev, který pískal na píšťalku , jako kdyby neměl koule.. Z minulého zápasu jsme zlepšili defenzívu , ale chybící Kiwi zase znamenal výrazně horší hru dopředu. Cíl do dalšího zápasu se proto mírně změnil - lepší produktivita, méně fatálů, lepší docházka a lepší psychické rozpoložení Michala Kocourka, kterého kontroverzní okamžik s řepským trpaslíkem rozhodil natolik , že málem zkolaboval.

Sestava BVL:

M. Kocourek, T. Brzák, V. Berdan, V. Cigánek, P. Hloušek, V. Lada, O. Rabiňák

góly: Brzy a Rabi

BVL!

Poslední komentáře
14.04.2011 14:46:14: Chlapi sorry, že jsem nedorazil počítal jsem s tím, že mě z Klánovic kde jsem byl hodí na čerňák (od...
13.04.2011 19:31:19: V tomhle zápase hrál Vašek ještě podle mě lépe než v 1. zápase - absolutně spolehlivej.

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC