BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Preview: Bratři vs. OrangeBoom

          Tak nám to velmi rychle utíká. Nedávno byl začátek sezóny, na který se většina z nás velmi těšila a najednou je tu již skoro závěr..Máme za sebou 9 kol a čekají nás poslední dvě. To příští hned zítra 31.5 v 19:30 na krásném moderním hřišti na Hagiboru. Poslední kolo sezóny je poté naplánováno po reprezentační přestávce, která bude trvat 16 dní. Je to vlastně jediná letošní takto dlouhá přestávka. I proto možná to jaro tak uteklo.

Jak už je již bohužel tradicí se nám sezóna opět nepovedla a budem kromě naší první sezóny opět v poli poražených. Bohužel nám k tomu přispěla i nepříjemná věc s kontumací 0:6 našeho jediného výraznějšího vítězství v utkání proti Dej bůh štěstí..Stále ale máme šanci tu sezónu těmi posledními dvěma zápasy alespoň trošku vylepšit, tak uvidíme zda se nám to povede..

Zítra se ale naše sestava bude muset obejít bez dvou důležitých mužů BVL, kteří mají odehráno v našem týmu nejvíce zápasů a jsou i nejlepšími střelci BVL..Pro trest do konce sezóny nenastoupí Kocour, tzn. ani v posledním kole a zítra nebude hrát ani kapitán BVL Frank, který laboruje s virózou..

Takže nominace na utkání s OrangeBoom:

Hloušek- Brzy,Kalič,Bryndič,Vašek a Viki (kapitán týmu)

BVL!

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC