BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Preview: Bratři vs. Beerchester United

Bratři v lihu FC - Beerchester United Neděle 1.5.2011 od 16:15 na Pražačce!

Premiérová sezóna v 7. lize nám zatím podle plánu vůbec nevychází. Tak dlouho jsme se snažili do sedmičky postoupit a když se nám to konečně podařilo, tak nám sedmá liga zatím ukázala, že je to trochu jiný level, na který jsme se zatím nepřeorintovali. Jeden získaný bod ze tří zápasů je na tým BVL opravdu málo! Poslední zápas s Betonem FC byl pomyslným hřebíčkem do nepovedeného začátku. Naštestí nám do karet hrála Velikonoční přestávka, po které doufejme vyběhne na Pražačkové hřiště úplně jiný, hlavně bojovnější tým BVL!

Důležitou a doufejme pozitivní zprávou je návrat kapitána BVL Franka, kterého čeká po 3 zápasové nucené pauze po červené kartě z posledního zápasu podzimu, první jarní zápas! Snad toto bude ta potřebná vzpruha pro skomírající tým Bratrů..Do sestavy se snad vrací i Viki takže bychom mohli být poprvé v letošní sezóně kompletní.

V zápase proti Beerchestru budeme ale i přes tyto pozitivní zprávy jednoznačným outsiderem, který nebude mít v tomto zápase co ztratit. Rozhodně v zápase musíme zlepšit oproti prvním třem kolům bojovnost, agresivitu a důraz v zakončení a ukázat pravý tým Bratři v lihu FC!!! Ten v prvních třech kolech byl jen takovým lehkým vánkem...

BVL!

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC