BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Preview: Bratři- Levá fuska

Po třech sezónách, ve kterých jsme kvůli odpočtům i nezdařeným zápasům neměli na konci sezóny o co hrát přichází to, na co jsme tak dlouho čekali. To jest možnost bojovat do posledního kola o náš sen, tedy postup do sedmé ligy.

Už nám zbývají jen tři poslední krůčky..Pokud se nám podaří vyhrát poslední tři duely tak nás postup nemine!

Hned první z nich bude ale velmi těžký. V neděli 21.11 od 13:45 nás čeká Levá fuska. Tým, který se celou sezónu drží na postupových příčkách. Až po 8. kole minulou neděli se nám podařilo Fusku přeskočit. Navíc se hraje na nejhorším možném hřišti a pro nás tak neoblíbeném - Pankráci. Škvárovém hřišti, kde se nám nikdy nedařilo a i letos jsme tam odehráli jedinou zpackanou bitvu z letošních 8 odehraných kol.

To vše ukazuje k tomu, že nás čeká obrovsky těžkých 60 minut, které budeme muset maximálně odbojovat a urvat. Když se podíváme na předpověd počasí na neděli tak je velmi pravděpodobné, že nás možná poprvé na škváře navíc čeká déšť..to znamená další ztížení našeho boje o postup.

Ale i přes to všechno máme výbornou formu a 22 nastřílených gólů v posledních dvou kolech! To se na škváře sice z většiny maže, ale doufáme, že jsme si nechali přeci jen nějaké góly i na tento hrůzný terén na Pankráci.

Dobrou zprávou je naše skoro kompletní sestava, která se chystá na první z rozhodujících bitev podzimu! Takže BVL do boje!!!

Poslední komentáře
19.11.2010 16:31:13: Měli jsme o co hrát.
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC