BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Preview: Bratři- Améby AFC B

Je to tady! Po dvou sezónách, kdy nám byly neustále odečítány body, se nám konečně povedlo prolomit odpískané-neodpískané zápasy a letos již máme odpískáno vše!! To znamená, že se nám naskytla konečně možnost skončit sezónu v plusových bodech a co víc, je tu možnost i bojovat po delší době zase o přední příčky. Na těch se již po třech odehraných kolech nacházíme!

Po čtrnáctidenní pauze nás čeká 4. kolo a jak již psal Kocour po odpískání zápasů se již můžeme soustředit jen a jen na fotbal..Konečně!!!

Ale teď už k příštímu zápasu. V tom se nám postaví nejspíše první těžší překážka v sezóně a to zatím druhé Améby AFC B. Po třech kolech s výborným skóre 32:4, které je ale samozřejmě proti tomu našemu směšné..:-)Bude to souboj o čelo a my se na něj již moooc těšíme! Hraje se na atraktivním hřišti na Pražačce a snad i počasí bude již lepší než v posledních dnech. (my si to na Pražačce užijem i z toho důvodu, že nás pak čeká nepříjemná série škvárových zápasů..)Navíc bychom měli mít skoro nejsilnější sestavu, jakou můžeme v současnosti mít, takže se budeme snažit soupeřům co nejvíce znepříjemnit roli mírných favoritů a třeba se i dostat poprvé na postupová místa.

Takže tento velký zápas a bezesporu šlágr 4. kola naší 8. P ligy začíná v sobotu 2.10 od 12:30 na Pražačce!!!

BVL!

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC