Počasí

Homepage

Předposlední krok udělán!

Bratři v lihu FC 6:3 Marná snaha (2:2)

Už jen jeden zápas zbývá ke splnění našeho cíle, o který se snažíme již dva a půl roku a teď jsme mu nejblíže, posledních 60 minut.. Ten předposlední krok jsme splnili v těžkém duelu proti velmi dobré Marné snaze, v zápase, kdy jsme poprvé pocítili zimní počasí a to jsme stihli dohrát ještě před první letošní vánicí, která mohutně přikryla Prahu bílou peřinou.

Ale teď již k samotnému zápasu. Utkání jsme začali aktivněji a od začátku jsme se tlačili do zakončení. Šli jsme také do vedení, nejdříve po Frankově autu Ondra otevřel skóre a chvilku poté se poprvé večer trefil i nejlepší hráč zápasu podle sudích Brzy a bylo to 2:0. Jenže pak jsme soupeřům nabídli velkou chybou obrany a gólmana snížení a Snahy bylo hned plné hřišti a když za chvíli Frank tečoval nešťastně střelu do naší brány bylo to 2:2. Navíc v závěru poločasu ještě zvonila dvakrát za Hlouškem tyč..Uff

Do druhé půle jsme se ale zase uklidnili a začali hrát hru, která nám je vlastní a kterou se nám daří vítězit a opět jsme se do soupeře zakousli. Nejdříve Frank po kuriózní nahrávce od Kocoura dal na 3:2 a potom sám nejlepší střelec Hanspaulky Kocour zvýšil na 4:2. Marná snaha pak naposledy snížila a chvíli jsme se zase báli, ale pak Brzy a znovu Kocour uzavřeli skóre na konečných 6:3 a to jsme ještě neproměnili dalších pět jasných šancí včetně historicky první penalty BVL. Ale to nám radost nekazilo, protože jsou hlavní dva body a další přiblížení postupu do 7. ligy!