Počasí

Homepage

Povinné vítězství..

Bratři v lihu FC 2:0 Mašťáci 1. FC (1:0)

Zajímavé utkání, které bylo ovlivněno velmi hustým deštěm, který se spustil těsně před výkopem. O osudu utkání, ve kterém měli šance oba týmy, rozhodla vlastně první branka, kterou jsme vstřelili v první půli. Poté jsme již výsledek hlídali a i když soupeři měli šance tak v bráně byl Hloušek. Také my jsme ve druhé půli hrozili a to především z brejků, které obětaví obránci Mašťáků dvakrát zastavili až vykopnutím z brankové čáry i za cenu vlastního zdraví. Poté, co jsme pak konečně zvýšili na 2:0 už ale nebylo vůbec co řešit a zápas jsme v poklidu dovedli k zasloužené výhře. Soupeři ale odehráli kvalitní zápas a určitě nepatří tam, kde se nacházejí..

Sestava BVL: Hloušek- Brzy, Jirka Brynda, Vašek- Viktor, Kocour, Frank..

góly: Frank, Viktor

BVL!!

Poslední komentáře
30.05.2010 21:21:14: Omlouvám že nebylo hodnocení po zápase ale nebyl čas, tak jen čísla k zápasu proti Mašťákům podle ka...
26.05.2010 00:21:26: Souhlasim, pěknej fotbal akorát na obou stranách hodně vázlo zakončení..ale dobrej zápas..
25.05.2010 22:34:32: Dekuji i Vám Mastakům. Škoda zakončení akcí, jinak pěkný fotbal.smiley${1}
24.05.2010 23:24:18: dekuji za hezkou hru myslim si ze to byl velmi pekny zapas z obou stran

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC