Počasí

Homepage

Porážka na závěr..

Bratři v lihu FC 1:3 Poštmistři (1:2)

Záchranu jsme měli jistou po minulém kole, proto pro nás byl dnešní zápas jen rozlučkou s jarem na hřišti (rozlučka u piva ještě bude:-) ).Bohužel náš soupeř záchranu ještě jistou neměl a v dnešním zápase hrál o přežití. Tomu odpovídalo i dění na hřišti. Poštmistři hráli od začátku velmi důrazně, agresivně, hráli prostě naplno. My jsme se tomuto stylu nedokázali přispůsobit a bylo na hřišti opravdu vidět, komu o co jde. Navíc jsme se zbytečně poustěli do slovních přestřelek, přitom nám podle zápisů z týdeníku hanspaulky bylo jasné, že nás právě toto čeká. Přesto jsme se nechávali vyprovokovávat a na tuto slovní a nesportovní hru jsme přistoupili.

Když se budeme věnovat přímo samotné hře, tak první poločas byl z naší strany překvapivě daleko lepší než poločas druhý. Měli jsme velké množství šancí, které jsme ale neuvěřitelně zahazovali. Kromě dvou tyčí nás minimálně čtyřikrát tváří v tvář vychytal famózní gólman Poštmistrů... Soupeřům chybělo na dvě branky ovšem daleko méně střel a při skoro 100% úspěšnosti vedli 2:0. Do poločasu se nám ale přeci jen podařilo skórovat, když předtím zklamali i takoví střelci jako Kocour s Frankem, tak to musel vzít na sebe sváteční střelec Cigi, který snížil na 1:2.

Čekali jsme, že ve druhé půli tradičně přidáme a zápas otočíme. Bohužel ale již první minuta druhého poločasu nám zasadila velkou trhlinu v podobě náhodné, leč pěkné kombinace se šťastným zakončením a rázem to opět bylo o dva góly. To byla pro nás velmi studená sprcha, která nás dostala psyhicky znovu velmi hluboko pod zem. Přesto jsme ale měli v dalších pěti minutách další dvě obrovské šance, které jsme ale opět neuvěřitelně zahodili a tak stav byl stále velmi nepříznivý. Hra se pak již úplně vyrovnala a my si již nevytvořili skoro žádnou větší šanci a bylo prakticky jasné již 20 min před koncem, že dnes rozlučkový zápas prohrajem. V závěru Poštmistři už jen takticky zdržovali, nadávali nám a hádali se s rozhodčími a my už čekali jen na konečný hvizd.

Sestava BVL:

Hloušek P.- Brzák T., Cigánek V., Hinda M., Lada V., Rabiňák O., Bína P., Kocourek M.

Gól: Cigi

Poté ještě proběhlo týmové focení na závěr sezóny:-) týmová fotka bude zde na stránkách - konečně naše první v historii :-)

Teď se ještě tešíme na  alkoholovou rozlučku mimo hřistě v jednou našem oblíbeném podniku:-) příští neděli, kterou jsme si zařadili místo zkontumovaného zápasu proti River lejt. A poté se již vydáme na dlouhou letní hanspaulkovou přestávku. BVL!