BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Pankrácká škvára

Bratři v lihu FC 0:1 Kanonýři (0:0)

Po velmi dobrých výkonech posledních tří zápasů jsme se v sobotu vrátili opět tam odkud jsme se tak dlouho dostávali. A to do totálního útlumu. Kanonýři jsou na škváře jako doma, je to jejich oblíbený povrch a na Pankáci je to jejich domácí hřiště a jako špatní hostitelé nás k ničemu nepustili. Nedařilo se nic přihrávky, zpracování a snad nejhorší byla střelba. Za celý zápas jsme snad soupeřova gólmana pořádně neprověřili. Zápas rozhodl jediný gól z přímého kopu v 50. minutě, který jde bohužel jednoznačně na vrub našeho gólmana, po němž jsme už na zvrat prostě neměli. Ale ač se na škváru vymlouvat nemůžem tak se opět potvrdilo, že nám to na škváře prostě nejde. Není sporu, že na umělé trávě bychom s Kanonýry něměli sebemenší problém. Bilanci s nimi tedy máme po loňské naší výhře vyrovnanou.

Tímto zápasem tedy pohasly definitivně naděje na dobré umístění v soutěži a v naší druhé sezóně v hanspaulské lize skončíme určitě hůře něž v té loňské premiérové..Teď se již můžem alespoň pomalu soustředit na sezónu příští na kterou se doufejme připravíme daleko lépe.

Samozřejmě, že ještě letos nás čekají ještě dvě utkání, ve kterých již ale o nic nehrajem.  Přesto v příštím kole hrajem proti Literpoolu a s nímž se hraje vždy minimálně o čest a i když to měl být předpokládaný souboj o postup tak nakonec to bude souboj o postup jen z jedné strany, ale my budem chtít tu Literpoolskou postupovou radost co nejvíce přibrzdit..

BVL!!!

Poslední komentáře
05.06.2009 12:38:20: Ale prosim tě Xabi..ty už přece za nás stejně nehraješ...
04.06.2009 22:42:24: To sou tak neskutečný alibistický kecy todle všechno....
02.06.2009 11:08:29: No já se nad tim zamýšlim a rozhodně mě to v klidu nenechává a budu dělat co budu moct abysme v příš...
02.06.2009 10:06:22: to jsme si všimli, že ti neklesá, ale chtělo by se to minimálně zamyslet nad tim, kde je chyba, když...
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC