BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Nová sezóna je tady!!!

Nechme za sebou minulost a především podzimní část sezóny a dívejme se dopředu vzhůru k nové jarní části Hanspaulské ligy!
Podzimní sezóna se nám opravdu nevyvedla, herně ani výsledkově. Na zápasy chodilo průměrně čtyři, pět hráčů do pole a to se opravdu hraje velmi těžko. Bohužel se nám nevyvedly ani zápasy, kdy jsme se sešli víceméně v plné sestavě a celé to dokumentovalo nevydařený podzim 2011. Navíc jsme i v posledních kolech neodpískali své zápasy a skončili jsme tak jednoznačně a zaslouženě poslední. V 7. lize jsme tak vydrželi jen dvě sezóny a jsme zpátky v osmičce. 
Do té vstupujeme s obměněnou sestavou, lepšími vyhlídkami na počty hráčů na utkáních a s odhodláním napravit zpackaný podzim. Překonali jsme během zimy období váhání zda vůbec tým přihlašovat, ale tradice udržet při životě již slušnou řádku sezón fungující tým nás přiměla na poslední chvíli pokračovat i přes nevyvedenou poslední sezónu. Můžeme se tedy těšit opět na zajímavé souboje a chceme si především fotbal užívat. Zda budeme mít lepší výsledky a zda se zapojíme do bojů o postup se uvidí v průběhu jara.

Týden před zahájením sezóny jsme odehráli tradiční přátelák proti Amébám B, který se nám vcelku vyvedl a i přes těsnou porážku 3:4 můžeme být spokojeni. O výsledek zde rozhodně nešlo, především bylo důležité zaujetí pro hru a oživení jiskry v našich hráčích a nažhavení se na jarní sezónu. To se myslím vše podařilo a takže vzhůru do boje, JARO 2012 je tu!
Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC