BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Nepovedená škvára

Bratři v lihu FC 3:4 !nBev Tigers (1:2)

Tak nakonec nám ten zmiňovaný Hagibor výhodu nepřinesl, soupeř si s velmi težkým terénem, na kterém se nedal pořádně zpracovat míč poradil daleko lépe a zaslouženě zvítězil. Hagibor a jeho třetí hřiště bylo myslím to nejhorší na kterém jsme zatím kdy hráli..Od tohoto zápasu patří mezi naše nejméně oblíbené hřiště.

Kladem tohoto zápasu byla, ale výborná docházka, když kromě stálých a očekávaných šesti hráčů, dorazili další tři. Což je pro BVL nemyslitelné, mít tolik hráčů..A zvláště Brzyho příchod a tím i návrat do týmu byl velkým překvapením pro všechny, snad kromě lišáka Kocoura:-))

Takže teď už jen doufat, že nám návrat klíčového obránce i docházka ostatních pomůže k postupu tabulkou. Samozřejmě už se těšíme na travnaté hřiště, na kterém se ukáže jak na tom v této sestavě doopravdy jsme. Ale snad se blízká na lepší časy..

Jinak k samotnému zápasu jen stručně. Utkání se nám vůbec nevyvedlo, ale z velké části to bylo zapříčiněné opravdu nefotbalovým terénem a i velmi kvalitním soupeřem, který rozhodně nepatří na poslední místo, na kterém byl po dvou jasných prohrách. Jinak lepší část zápasu přišla až v samotném závěru, kdy jsme díky standartkám dokázali snížit z 1:4 a 3:4, nejdříve přímo z autu a poté z rohu. Více jsme ale už nestihli..

Come on BVL!

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC