BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář: 

Petr Hloušek- 4 Zápas se mu nepovedl. Ač úplně nevyhořel tak z jeho výkonu vůbec nešla jistota, naopak. Vysloveně nepředvedl žádnou hrubku, ale druhý gól soupeře jde na jeho vrub a i další zákroky byly dost nejisté. Špatně komunikoval s obranou.

Obrana:

Brzy- 5 Po minulých výborných výkonech přišel pád. Zápas mu příliš nevyšel, což ovšem nikomu z nás. Podepsal se pod asi klíčový první gól, který soupeřům připravil. Pak se zlepšil a v obraně působil celkem jistě. Trefil tyčku z přímáku..odehrál ale už mnohem vyvydenější zápasy.

Jirka Brynda- 5 Po minulém zápase se jako jediný z nás lehce zlepšil. Přidal na důrazu, občas podpořil útok, byl to paradoxně jeden z jeho povedenějších vystoupení.

Jirka Suchan- 4,5 Vrátil se po zranění a možná ho ještě limitovalo. Nebyl to ten řízný bek jak ho známe. Snažil se občas se vydal do útoku, několikrát spolehlivě odhlavičkoval míč, ale jindy hraje lépe.

Záloha:

Viktor- 5 Možná náš nejlepší hráč zápasu, ale ani on se nedokázal příliš prosazovat. Snažil se, jako jediný z nás dokázal soupeře předběhnout, ale nestačilo to..

Útok:

Frank- 4 Slabý výkon, nedařilo se mu skoro nic. I u něj to byl velmi ospalý výkon. Zahodil asi klíčovou šanci na začátku poločasu za stavu 0:1..Jediným pozitivem je to, že nějak záhadně nedostal kartu a tak může nastoupit i v příštím kole!

PapaKocour- 4 Určitě jeho nejslabší výkon sezóny. Nedokázal skoro přejít jeden na jednoho, nedařila se mu střelba a stejně jako Frank zklamal ve svých šancích. Nepotvrdil roli zabijáka.

Fanynky- 10 Alespoň někdo, kdo si zaslouží vyšší známku. V obrovské zimě se vydrželi dívat celý zápas(kromě krátké přestávky v bufetu..:) ) překonali jak velkou zimu tak i náš ostudný výkon a zůstali při nás až do konce. I když bychom se nedivili kdyby o přestávce už zůstali v bufetu..Budem si je snažit v úterý udobřit mnohem lepším výkonem..

 

Poslední komentáře
09.11.2009 16:19:21: Franku, já už jsem dneska venku byl. Jinak to byla jenom moje reakce na známku, kterou si mi dal. Ne...
09.11.2009 16:19:21: Franku, já už jsem dneska venku byl. Jinak to byla jenom moje reakce na známku, kterou si mi dal. Ne...
06.11.2009 22:30:04: :D:D:D:D:D Hloušek ven!!!:D
06.11.2009 20:51:05: Hloušek by měl dostat 6. Jestli byl Hlouškův kvýkon na 4, tak Bínův na 2. V minulém zápase chytal Hl...
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC