BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Petr Hloušek- 5 Dnešní zápas mu nevyšel podle představ, sedm inkasovaných gólů je příliš, ale obrana mu příliš nepomohla a většina branek se příliš chytat nedala..Snad příště už to bude vyvedenější zápas.

Obrana:

Brzy- 6,5 Asi náš nejlepší hráč. Opět spolehlivý v obraně, rozdával krásné centry a dal dva parádní góly z přímých kopů. Jenže i on v závěru zapadl do bídného konce BVL a pokazil si jinak slušný zápas.

Jirka Brynda- 4,5 Utkání se mu příliš nevydařilo, sice úplně nepropadl, snažil se, ale přes něj vedla většina nebezpečných akcí se kterými si prostě nedokázal poradit. Už odehrál lepší, ale i horší zápasy.

Záloha:

Frank- 6 Střídal zálohu s útokem a i tak to i dopadlo od každého něco. Tu a tam se mu něco podařilo, tu a tam zas ne..Dal gól, ale několik šancí nedal a závěr v defenzivě ani on nezvládl..

Útok:

Ondra Tichý- 5 Forma z minulých zápasů je zdá se pryč, ale věřme že se třeba ještě vrátí. Jako jediný z týmu nebojoval do poslední minuty v závěru jako by ho to už nebavilo, nevracel se a vzadu v závěru prostě chyběl. Kličky se mu relativně dařily, ale stejně nic moc nevymyslel. Přihrál krásně Frankovi na gól, ale další situace dobře neřešil.

PapaKocour- 6 Opět skóroval a to hned třikrát, ukázal že je pan střelec, jenže co toho zas spálil...kdyby proměňoval alespoň polovinu svých šancí tak nemůžem nevyhrát..ale bojoval a bylo vidět, že chce vyhrát..

 

Poslední komentáře
31.10.2009 22:42:37: nevim mně je to jedno já jsem měl bejt jedinej hrot - vracel jsem se na standartky zpátky atd atd......
30.10.2009 13:42:17: A stoprocentně to nebyly góly hlouška..možná jeden dva, ale určitě ne ty na konci..
30.10.2009 13:39:27: Tak já si vzpomínám na góly moc dobře ale přesto si stojim za tim co píšeme s Brzym..takhle jak sme ...
30.10.2009 06:16:40: haloooo kluci - pamatujete si ty goly - poslední dva goly padli v akci 1 na 1- Jirka to nezvladl , p...
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC