BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Dnes hodnocení historické výhry
Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 7 Neměl dnes přiliš práce. Ale když se soupeř už dostal ke střele tak spolehlivě zakročil. Škoda inkasovaného gólu, který si za rámeček nedá. Ale i přesto spolehlivý.

Obrana:

Brzy- 9 Tradičně vynikající. Vrátil se po zranění a menší pauza na něm nebyla vůbec znát. Opět čistě sbíral soupeřům balony a přesně rozehrával na útočníky. Navíc přispěl tradiční střelbou z dálky a dnes místo tyčí trefoval síť a to hned třikrát!

Jirka Brynda- 7 Méně útočný z dvojice obránců, držel se spolehlivě vzadu a neudělal jedinou chybu. Jednou si sběhnul do velké šance, kterou ale bohužel nevyužil.

Záloha:

Viktor- 8 Na svém domácím hřišti byl jako ryba ve vodě. Ještě aby ne, když byl odkojen pískem. Skvěle se pohyboval, rychlostně mu soupeři vůbec nestačili a připravoval zajímavé šance. Škoda, že nevstřelil také gól, ale ta střelba se mu tradičně příliš nedaří. Ale těmi asistencemi to několikrát vynahradil.

Útok:

Frank- 9 Dnes se opět přesunul ke Kocourovi do útoku a spolupráce našim střelcům vycházela. Dnes si po delší době zastřílel a vylepšil si letošní střelecký účet. Padalo mu tam skoro vše, ale několik situací nevyřešil ideálně..

PapaKocour- 9 Konečně ten starý známý kanonýr. Už v minulém svém zápase dal dva góly, dnes přidal dalších pět a mocně se dotahuje na čelo střelecké listiny. I on pár situací nevyřešil dobře a zahodil pár tutovek, ale to se dnes odpouští.

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC