BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 7 Navázal na výkon z turnaje, opět tým v těžkých momentech podržel a i když inkasoval tři góly tak za ně rozhodně nemohl. Jsme rádi, že je zpět ve formě, snad mu vydrží co nejdéle.

Obrana:

Jirka Suchan- 8 Dnes nejspíše náš nejlepší muž na hřišti. Výborně četl hru, sbíral dlouhé balony, odebíral míče soupeřům, navíc podnikal rychlé výpady po lajně. Po jednom z nich vstřelil naší vítěznou branku. Výborný výkon!

Vašek- 7 Zapomněl na minulé nevydařené střetnutí z 1.kola a dnes si napravil reputaci. Založil parádní individuální akcí naší první branku. Navíc si hlavně výborně počínal v defenzivě. Málo kdo přes něj dokázal přejít. Povedený výkon.

Viktor- 7 U něj obehraná písnička. Ač záložník tak v posledních zápasech nastupuje v obraně, ale stále ho to táhle dopředu. Vzadu pak chybí a otevírá se prostor soupeřům. Na to příště opravdu pozor. Jinak směrem dopředu nebezpečný, opět se mu dařila kličkovaná z které těžil především Kocour, akorát při střelbě seřídit mířidla..snad netrefil bránu..:-)

Záloha:

Timon- 7 Nastoupil poprvé v sezóně, ale nebylo to vůbec znát. Hrál jako by odehrál v hanspaulce další dva roky. Stoprocentně jeho nejlepší výkon v Bratrech. První půli vynikající, ve druhé trochu slabší, ale i tak tleskáme..

Frank- 7,5 Opět složité hodnotit sebe, ale myslím, že přeučení v defenzivní štít se povedlo a nová role mi sedí. Získal jsem ve středu hřiště mnoho balónů a rozehrával dopředu na útočníky. Nakonec se mi podařilo i vstřelit svůj první letošní gól. Navrch jsem přidal asistenci na vítězný gól Jirky.

Útok:

PapaKocour- 8 Jediný klasický hrot. Bil se odvážně s přesilou. Dařilo se mu procházet i přes tři protihráče. Vstřelil dva góly a je vidět, že forma roste..Ale opět mnoho šancí zahodil, takže musí na sobě stále pracovat aby to byl starý dobrý bomber z loňska..

 

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC