BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu turnaje

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 7 Výborný výkon, kterým nechal konečně zapomenout na nepovedené poslední zápasy. Neměl sice tolik práce, ale v důležitých momentech tým podržel. Za obdržené góly rozhodně nemohl. Jen tak dál!

Obrana:

Brzy- 9 K němu není potřeba nic dodávat. Prostě exkluzivní výkon. Nenechal přes sebe nikoho přejít, vždy byl tak kde měl být, byl naše zeď v defenzivě. Navrch přidal výstavní gól v zápase o 3. místo. Škoda jen jeho zranění, které ho možná vyřadí na delší dobu ze hry..

Kalič- 7 Velmi dobrý výkon, důrazný, obětavý i se trochu zlepšil v rozehrávce, ale přesto se několika chyb nevyvaroval, z jedné jsme inkasovali proti Dravcům, oproti Brzymu zaostával.

Záloha:

Frank- 7 Dnes jsem si vyzkoušel pro mě netradiční, ale stále oblíbenější roli defenzivního štítu(jakého si Ragueda:-) ) a myslím, že jsem tento post zvládl. Dařilo se mi zachytávat útoky soupeře, málo kdo přeze mě přešel. Akorát jsem tradičně v posledních zápasech předvedl pár chyb v rozehrávce...Dopředu jsem se dostával málo, ale to dnes nebylo mým úkolem. Na to jsme tam měli útočníky. Uvidíme jestli v této roli budu pokračovat.

Útok:

Ondra T.- 9 Vynikající výkon, náš objev sezóny, naše posila, která se rozehrála v neuvěřitelnou kometu. Táhne Bratry a jeho góly nám vystříleli 3. místo. Škoda, že se víc nezapojuje do kombinace, mohl to být ještě lepší výkon.

PapaKocour- 7 Tak je to stále ten stejný bojovný Kocour, který pro výhru udělá na hřišti cokoliv. Neuhne ze žádného souboje, jde přímo na bránu. Akorát mu chybí to chladnokrevné zakončení z loňska, ale i tak dal 2 góly. Ale co všechno spálil....

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC