BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 4 Tento zápas určitě mezi své nejpodařenější nezařadí. A ač vysloveně žádný gól nebyl jeho, tak tým příliš nepodržel. Něco chytil, ale nějaký z gólů učitě mohl chytit také.

Obrana:

Brzy- 6 Opět asi nejlepší náš hráč, odehrál si svoje, skoro nechyboval a ač i přesto obrana inkasovala takové množství gólů, rozhodně za ně nemůžem vinit jeho.

Jirka Brynda- 4 Neodehrál po zranění úplně špatný zápas, ale příliš se nepopasoval s rozehrávkou a i mu chyběl důraz.

Jirka Kala- 3 Ač obránce tak se vzadu příliš často nedržel a přes něj padala většina branek. Také jemu příliš nešla rozehrávka. Určitě i on bude chtít na zápas co nejdřív zapomenout.

Záloha:

Viktor- 6 Dal dva góly a to se počítá, jinak mu zápas stejně jako ostatním moc nešel. Opět myšlenky rychlejší než tělo takže opět velmi často ztrácel balony zbytečnými průniky do autu..

Frank- 4 Nebyl to z jeho strany úplně nejhorší zápas. Od minule o něco lepší, jenže prostě pořád to není ten Frank z loňska a stále nemůže najít formu.

Útok:

PapaKocour- 4 Snažil se, jako vždy bojoval, ale nedařilo se mu v koncovce. Neproměnil klíčové možnosti v první půli, které nás mohly pozvednout. Příliš se zapojoval do diskuzí s podivnými protihráči..

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC