BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Dnes z 1. kola sezóny
Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Kuba- 5 Průměrný výkon, nezklamal, ale ani nepředvedl nic navíc. Inkasoval 4 branky, z nichž většina se dala chytat. Podle jeho slov zůstavá gólmanem číslo 2..

Obrana:

Jirka S.- 6 Slušný výkon, skoro nechyboval. Dobře si dirigoval obranu, bezchybný při odhlavičkovávání vysokých míčů. Dokonce vstřellil náš první letošní gól. Ale inkasovat 4 góly proti takovému soupeři neni dobrá vyzitka jak brankáře tak velitele obrany...

Ondra T.- 6 Soutěžní premiéra se naší nové posile vcelku povedla. Vstřelil také gól, který dlouho vypadal jako vítězný, škoda že nakonec nebyl..Na jeho vrub, ale naopak padá druhý gól soupeře..V každém případě naší hru oživil a bude určitě přínosem.

Vašek- 2 Ten bude chtít na tento zápas zapomenout nejrychleji z nás...Podílel se na dvou brankách soupře, zvlášť rozhodující branka padla po jeho obrovské hrubce...Na jeho obranu musíme zmínit, že do zápasu vstupoval jako náhradník a moc toho neodehrál, nebyl tudíž řádně rozehřátý a z toho plynula jeho ztráta balónu.

 Záloha:

Viktor- 7 Dnes nejspíše nejlepší hráč BVL. Držel se překvapivě v obraně a velmi dobře si pokrýval soupeře, velmi dobrý při hře hlavou a navíc přidával velmi dobré průniky do útoku.

Frank- 6 Slušný výkon, nedostával se tolik do hry jak by si představoval, přesto si připsal dvě asistence, myslím že vcelku povedený zápas. Do teď ho straší, ale jeho 3 obrovské neproměněné šance..

Útok:

PapaKocour- 6 Jako náš nejlepší kanonýr je na něj vyvýjen velký tlak, se kterým se vcelku vyrovnal navíc opět skóroval. Ale neměl štestí v koncovce a po parádních střelách a hlavičce zvonila konstrukce..

Poslední komentáře
03.09.2009 15:40:06: promiň ale Viktor je pro mě strašně zbrklej a nejlepší byl podle mě Ondra T. - neztratil balon, skor...
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC