BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Poslední kolo jara

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Petr Hloušek- 7 Spolehlivý, podržel nás několikrát důležitým zákrokem, když si poradil s ojedinělými ale nebezpečnými střelami soupeře..První branka jde na jeho vrub, zbytkem zápasu své zaváhání ale napravil..

Obrana:

Brzy- 5 Průměrný výkon. Jeden ze slabších zápasů, co Brzy letos předvedl. Sice opět celkem jistý v defenzivě, ale tentokrát nulový směrem dopředu, navíc hrál jako by úplně bez zájmu..

Jirka Brynda- 3 Velmi špatný výkon, i on hrál velmi laxně a bez šťávy, místo jednoduché rozehrávky dopředu šel vždy do složité kličky a tím brzdil akce a ztrácel míče..

Vašek- 6 Velmi solidní výkon, na závěr jara se předvedl velmi slušně. Snažil se, narozdíl od jiných chtěl v tomto zápase vyhrát a i vsítil svoji první letošní branku:)

Útok:

Viktor- 4 Měl ve spolupráci s Frankem nahradit Kocoura a starat se o útočení a o střílení branek..To se mu bohužel dařilo jen v první půli, ve které hrál výborně, přihrál na gól a byl velmi aktivní. Druhá půle byla z jeho strany ale úplně o něčem jiném. Aktivita opadla, jakoby už ho výsledek přestal zajímat..Pokazil vše co mohl, několikrát úplně pokazil přečíslení, ale především přístup ve druhé půli nebyl vůbec dobrý..

Frank- 7 Myslím, že z mojí strany povedený zápas. Dva góly a asistence, k tomu velká aktivita na změnění nepříznivého stavu, ten se mi ale změnit nepovedl..V závěru už mi docházely síly..Bohužel ve druhé půli dvě neproměněné šance, tyč a v první půli vlastňák. K tomu rozmíška s dědky na vedlejším hřišti:-) 

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC