BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Debaklu s HNK

 

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Kuba- 2 Dlouho to vypadalo na povedený zápas, na začátku nás podržel několika výtečnými zákroky, ale pak zapadl do velmi špatného výkonu týmu a ani on debaklu nezabránil. Vysloveně na jeho vrub jde jeden dva góly, přesto se ve druhé půli již příliš nesnažil odvrátit debakl a navíc závěr už viditelně vypustil..

Obrana:

Kalič- 2 Snažil se, hrál důrazně, především první půle byla z jeho strany povedená. Druhou půli už ale soupeři také nestačil.

Jirka Brynda- 2 Jirka umí zahrát rozhodně lépe, i jeho defenziva ve Středoklukách byla o několik tříd výše. Bohužel se mu zápas nevyved, stejně jako nikomu z nás..

Vašek- 2 Odehrál asi nejméně minut a zapadl do tragického večera BVL..Vyloženě nic nepokazil, nepředvedl žádnou velkou minelu, ale ani nijak nezazářil..

Frank- 2 Začátek na místě posledního a myslím, že vcelku vyvedený a až na pár menších chybek snad ok. Ve druhé půli už s Kocourem na hrotu a propadák. Znovu daleko lepší defenziva než ofenziva...

Útok:

Viktor- 3 Asi nejlepší hráč zápasu z BVL, i když to jde vybírat velmi těžko..Ale přesto byl asi nejaktivnější, dařily se mu kličky, dařilo se mu jeden na jednoho, ale ani on se zápasem nic neudělal. Ve druhé půli navíc asi 3x zazdil slušné ojedinělé brejky 3na2..

Hlavně ale před zápasem splnil maturitní zkoušku takže se samozřejmě nemohl plně koncetrovat při těch oslavách na zápas..:-)

Kocour- 2 Sice se do poloviny druhého poločasu tradičně snažil, bojoval, ale tentokrát to vůbec nestačilo. Chodil neustále do plných..Sám proti třem, čtyřem a neuspěl. Na jeho obranu musím napsat, že většinou neměl v útoku podporu, ale nikdy si nepomohl třeba přihrávkou zpět na volného spoluhráče..to ale skoro nikdo..

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC