BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 5 Dnes nebyl v permanenci tak jako obvykle. Obrana před ním pracovala výborně takže moc práce neměl. Bohužel inkasoval dva góly, které se určitě daly chytat, zvláště první gól jde na jeho vrub. Jinak dvakrát tým velmi dobrými zákroky podržel.

Obrana:

Brzy- 7 Vynikající výkon. Dnes hlavně díky němu pracovala obrana skoro bezchybně. Škoda těch dvou gólů...Škoda, že mu tam nespadla nějaká standartka..

Jirka Brynda- 6 Když přehlídneme pozdní příchod, který nás stál možná zápas, tak odehrál slušné utkání. Zapojil se rychle a spolu s Brzym vytvořili velmi dobrý pár.

Záloha:

Viktor- 7 Dnes takový volný hráč mezi obranou a útokem a tato role mu svědčila. Odehrál asi nejlepší zápas v sezoně, ale ani to dneska na body nestačilo.

Útok:

Dnes se v útoku sešla dvojice marodů, která musela nastoupit buď  po nedoléčené nemoci nebo v případě PapaKocoura se zažívacími potížemi. I to možná sehrálo svoji roli, přesto to zakončení bylo žalostné.

Frank- 6 Začal v záloze, ve druhé půli už hrál na hrotu. Výkon poznamenaný zdravotními potížemi jakž takž zvládl i když v zakončení a zpracovaní se mu příliš nevedlo. Opět velmi diskutoval s rozhodčím a protihráči..

PapaKocour- 6 I on jak je výše zmíněno nebyl zcela zdráv a i na jeho výkonu to bylo znát. On se stal hlavní spalovačem šancí..Měl jich nespočet, ale nedokázal někdy i se smůlou proměnit ani jedinou...

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC