BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 5 Zachytal slušně, za góly nemůže..

Obrana:

Brzy- 5 Po delší době opět v sestavě BVL a je skvělé že je zpět, ale na této škváře nemohl naplno naplnit všechny své přednosti. I to proč je klíčovým obráncem týmu. Ale i tak působil vcelku jistě a několikrát tradičně z dálky ohrozil branku.

Kalič- 5 I on v sestavě po dlouhé době i když z jiných důvodu než Brzy. Odehrál slušný zápas, i když se přimotal k prvnímu gólu, který hodně napověděl jak se bude zápas vyvíjet.

Branda-5 Průměrný zápas, nedostal tolik prostoru. Ale svoji defenzivní práci si relativně splnil.

Vašek- 4 Vyhnul se tentokrát jeho obvyklé minele, ale přesto jde poslední gól na jeho vrub, když se zabýval povídáním místo aby si hlídal hráče.

Záloha:

Viktor- 5 Ukázal, že mu opravdu toto hříště vcelku svědčí. Pohyboval se po celém hřišti, ale i on čekal od sebe lepší výkon.

Ondra Tichý- 4 Jednoznačně zklamání zápasu. Sice se snažil, kromě prvního gólu, kdy byl naprosto nesoustředěný a nedůrazný. Pak neproměnil obrovskou šanci a pak se nedokázal už vůbec prosadit..

Útok:

Frank- 5 Ač byl dost limitován zdravotním stavem tak se snažil předvést, co bylo v jeho silách, ale nedařilo se. Přihrál z rohu na gól PapaKocoura.

PapaKocour- 6 Asi nejlepší hráč BVL v zápase. Vstřelil dva góly a jeden gól si navíc po jeho autu dal soupeř sám. Jinak ale spálil další minimálně dvě gólovky a musí si trhat vlasy. Ale snad se gólostroj konečně pomalu rozjíždí..

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC