BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 7 Nejlepší hráč utkání za BVL. Nevydařený minulý zápas hodil za hlavu a proti Seniorům zachytal výborně. Několikrát zasáhl proti ojedinělým ale velmi nebezpečným střelám soupeře a zvládl i těžké situace před bránou. Na těch musí ale stále pracovat.

Obrana:

Jirka Brynda- 6 Standardní výkon, nedopustil se žádné chyby, odehrál slušný zápas. I když na zopakování jeho galaktického výkonu ze zápasu s Arcticou stále čekáme:)

Vašek- 5 Odehrál slušný zápas. Hodnocení mu sráží jen velká chyba, z které jsme inkasovali. Snad se už příště taková chyba neobjeví. Jinak především druhou půli odehrál velmi jistě. Především ve vzduchu hrál velmi dobře.

Viktor- 6 Začal v útoku,  pak se přesunul místo Franka do obrany. Na obou místech si vedl velmi dobře. I on velmi dobrý ve vzduchu, hrál obětavě i když někdy chybí více důrazu.

Útok:

Frank- 6 Myslím, že solidní zápas. Nejdřív v obraně, pak na tradičnějším postu v útoku. Připsal si asistenci na vyrovnávací gól. I když možná trochu zbytečná žlutá karta..ale to už je klasika..:-)

PapaKocour- 6 Dal jediný gól zápasu, takže můžeme hodnotit jeho výkon kladně. Ale..předtím měl už několik šancí, že jsme mohli dávno rozhodnout, už na začátku. Někdy volil sobecky střelu místo přihrávky na volného spoluhráče, ale na to už si zvykáme. Druhou půli odehrál navíc s bolestivým zraněním, které mu přivodil ostrým faulem brankář..

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC