BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Z prvního jarního kola
Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 3 Odchytal asi jeden z nejslabších zápasů v BVL. První a čtvrtý gól jdou na jeho vrub, především čtvrtá branka byla opravdu ostudná. Ač nám zápas on neprohrál tak tým nepodržel a musí do příště zapracovat. Světlým momentem je určitě zlepšující se komunikace s obranou a jistější a hlasitější hra ve vzduchu při vysokých míčích.

Obrana:

Jirka Brynda- 4 Nezahrál úplně zle, ale kde je ten Brynda ze zápasu s Islandicou?Chyběla mu ta lehkost, nepřecházel přes soupeře, občas i udělal chybu při rozehrávce. Doufejme, že příště to bude lepší.

Vašek- 3 Tomu zápas absolutně nevyšel, i on nenavázal na minulý zápas a veřme, že příště bude lepší. Poslední branka jde na jeho vrub, celkově nepůsobil vůbec jistě.

Frank- 5 V první půli v obraně dělal co mohl, držel nulu na kontě inkasovaných branek co to šlo, pak se ale jednou vysunul a bylo zle a prohrávali jsme. Ve druhé půli už především v útoku, kde si se snažil s Kocourem něco vymyslet, ale kromě jednoho ólu bez efektu. V závěru neunesl porážku a dostal se několikrát do kontaktu se soupeři, nakonec se stal obětí útoku soupeřova agresivního gólmana.

Záloha:

Viktor- 5 Odehrál vcelku slušné utkání, snažil se zmírnit zbrklost a i se mu to občas dařilo. Přesto když jdem ve třech na jednoho obránce a dopadne to jak to předvedl Viktor je to špatné..

Útok:

PapaKocour- 4 Rozporuplná osoba prvního zápasu. Rozhodně neprokázal kvality nejlepšího střelce BVL a každoročně jednoho z nejlepších střelců celé hanpaulky. V první půli měl minimálně tři vyložené šance, které trestuhodně spálil. I když jednou trefil tyč. Když se po svých slovních výstupech o přestávce uklidnil tak druhou půli odehrál slušně, snažil se, ale víc mu nebylo přáno. V závěru se i on velkou měrou zapojil do slovních i fyzických potyček:-)když několikrát i musel chránit svého kapitána:-)

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC