BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Dnes poslední zápas sezóny proti Ness Czech

 

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

I když jsme prohráli tak možná moc vysoké známky ale mě se prostě dnešní zápas velmi líbil..

Brankář:

Petr Hloušek- 8 V závěru sezóny má velmi dobrou formu, škoda že už nejsou další kola..Za obdržené góly nemohl. A i přes to že nebyl v takové permanenci tak si připsal několik důležitých a jistých zákroků. Navíc si i jistě počínal ve vzduchu. Velmi povedená tečka za podzimem.

Obrana:

Brzy- 8 Dnes opět zlepšení od minule. V obraně jistý, čistě získával balony a rozehrával dopředu. Dnes se mu zas konečně dařily jeho obávané centry,  z toho úplně prvního navíc padl první gól. V podpoře ofenzivy to stále není ono, ale jeho práce je především defenziva a v té dnes výborný.

Jirka Brynda- 7 Forma z posledních zápasů mu zůstala a opravdu hraje v posledních zápasech velmi dobře. Velmi dobře rozhrával, hrál důrazně a i přidal na rychlosti. Škoda, že se nechal lehce obehrát před druhým gólem, ale to se stane..

Vašek- 8 Stejný případ jako u Hlouška, v závěru sezóny mu forma graduje, škoda že už je letos konec. Dnes bych řekl předvedl svůj nejlepší výkon v BVL. I když minule to bylo taky super. V odebírání míčů jsem ho skoro nepoznával:-)a navíc skvěle podporoval útočníky..Výborný výkon

Útok:

Frank- 8 Vstřelil vyrovnávací gól a i když mu k němu pomohl gólman tak stejně hrozně moc potěšil. Škoda, že nepřidal další možnosti tam měl. Ale na závěr sezóny vydařený výkon. Navíc dnes vyjímečně i bez jakéhokoli incidentu:-)

PapaKocour- 8 U něj forma negraduje, protože on ji má už od prvního kola. A jako jediný se snad vyvaroval výpadku formy. A dnes otevřel skóre hned po pár vteřinách. A i přes to, že se rval jako lev tak už bohužel další nepřidal ač by si je rozhodně za aktivitu zasloužil. Jeho gólový účet letošní sezóny se zastavil na čísle 21! Gratulace!

Fanklub:

Fanynky- 10* V dnešním počasí, které na Pražačce panovalo, navíc bez tribun, které tam nepochopitelně chybí, museli v dešti a zimě stát a mrznout. Klobouk dolů. Dnes ještě nesmím zapomenout ani na nejmenšího fandu, který nás velmi hlasitě podporoval. Snad je aspoň trochu zahřál náš dnešní výkon, který neodpovídá porážce. Doufáme, že nám zachovají přízeň i na jaře, kdy už bude snad lepší počasí a bude se jim lépe fandit:-)

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC