BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Dnes ze zápasu proti Marami 1. FC
Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Petr Hloušek- 7 V první půli neměl moc práce, v té druhé už si celkem zachytal. Předvedl několik spolehlivých zákroků. Inkasoval sice 3 góly, ale s těmi nemohl nic moc dělat. Po jednozápasové pauze velmi dobrý výkon.

Obrana:

Jirka Suchan- 8 Velmi dobrý výkon. Skoro neprostupný v obraně a velmi účinný při doplňování útočníků, se kterými si dobře rozmumněl. Navíc dvakrát skóroval, což je na obránce vynikající. Jedinou kaňkou možná několik nedotažených akcí a přečíslení ve druhé půli.

Brzy- 7 Malé zlepšení oproti minulým zápasům, ale stále to není ten Brzy z první části sezóny. V obraně velmi dobrý, při podpoře ofenzivy už o horší. Neproměnil několik šancí, které měl řešit úplně jinak.

Jirka Brynda- 7 Stále mu drží velmi dobrá forma z minulých zápasů. Ke konci sezóny se rozehrál opravdu parádně. Snad to vydrží i nadále.

Záloha:

Vašek- 7 Vstřelil svůj premiérový gól v kariéře v BVL! Odehrál velmi dobrý zápas. Několikrát velmi dobře z obrany podpořil ofenzivu.

Viktor- 6 První půle z jeho strany velmi dobrá, až na několik tradičních výletů do autu, ale těch už se asi nikdy nezbaví..Ve druhé půli už toho moc neodehrál, poté co zavinil inkasovanou branku, neunesl střídání a odešel..škoda..

Útok:

Frank- 8 Asi jeho nejlepší výkon z posledních zápasů. Ale i on nedotáhl velké množství šancí..Vstřelil sice jeden gól, ale na něj je to v takovém zápase málo. Jinak se tentokrát bezchybně dařilo zpracování a kličky. Navíc přidal tradiční incident s protihráčem, po kterém se žlutilo na straně Marami.

PapaKocour- 9 Co říct..Prostě opět náš nejlepší hráč na hřišti. Dal 4 góly a v sezóně už jich má na kontě 20..Ale škoda i on zahodil velké množství šancí, navíc trefil několikrát tyč..Mohlo být ještě veseleji..

 

Poslední komentáře
28.11.2009 22:14:58: Vždyť oni hráli v pěti a měli hodně šancí.
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC