BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Kuba- 7 Vrátil se do brány po dlouhé době. Naposledy chytal v 1. kole.. A rozhodně předvedl povedený výkon. Chytal jistě, několikrát nás podržel spolehlivým zákrokem. Vydařený návrat!

Obrana:

Brzy- 6 Opět jde na jeho vrub první inkasovaný gól, naštěstí tentokrát se nám to podařilo odčinit. Poté šel ale každou minutou jeho výkon nahoru. Působil jistě, několikrát zabránil přečíslení soupeře. Výkon pak korunoval parádní brankou z přímáku.

Jirka Brynda- 7 Velmi dobrý výkon. Výkony v jeho posledních zápasech stoupají. Dnes předvedl svůj nejlepší výkon v sezóně. Vyvaroval se chyb, působil jistě a důrazně.

Vašek- 6 I jemu se výkon celkem povedl. Celkem nevýrazný, moc toho neodehrál, ale když byl na hřišti tak nechyboval. Několikrát nepřesně přihrál, ale hned to napravil. Povedený zápas.

Záloha:

Viktor- 7 Hned první akcí ukázal svoji tradiční zbraň a to výlet za postranní čáru:) vzápětí nám ale spadla čelist když parádně otevřel skóre. Pak už se netrefil i když se hodně tlačil do zakončení. Několikrát se skvěle prosadil přes přesilu a vytvořil šanci pro spoluhráče.

Útok:

Frank- 7 Po minulém fiasku konečně zas starý dobrý kapitán. Snažil se, bojoval, udělal pro výhru vše, i malou roztržku s Kocourem:) rozhodně se mu povedl více druhý poločas, kdy si připsal dvě asistence na Kocourovy góly a navíc vstřelil pěkný gól. Navíc vykoledoval přímák pro Brzyho:)

PapaKocour- 8 Nejlepší muž na trávníku. Hattrick hovoří o všem. Jeho první spálená šance v první půle je zapomenuta, kanonádou ve druhém dějství. S přehledem zakončoval a zařídil nám 2 body.

Fanynky- 10 Opět nejvyšší známka. Nezanevřeli na nás po minulé ostudě a opět nás přijely podpořit, i když ani dnes nebylo žádné teplo. Snad jsme jim předvedli mnohem koukatelnější zápas s několika góly a vítězstvím. Snad jsme je přilákali i na další zápas..

 

Poslední komentáře
10.11.2009 23:27:00: A jakou známku dostanu za fandění já?
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC