BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení zápasu

Dnes utkáni proti Literpoolu
Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Kuba- 6 Vrátil se po několika zápasech zpět do brány a nezklamal. Předvedl svůj obvyklý standart. Moc práce překvapivě neměl. Několik nebezpečných střel zlikvidoval. Za góly nemohl, ale přesto škoda, že nezačaroval jako loni.

Obrana:

Jirka Brynda- 7 Opora zadních řad. Velmi dobrý a jistý výkon. Dovolil si i kličky při rozehrávkách, občas podpořil útok. Ale především v obranné práci velmi spolehlivý.

Petr Hloušek- 5 Po několika zápasech byl opět v poli a potvrdil, že v bráně mu to jde lépe. Nezklamal, předvedl solidní výkon, ale stále je to velmi málo. Jestli chce za nás hrát i nadále tak musí na sobě pořádně zapracovat..

Jindra- 5 Premiéra v našem týmu. A nedopadla vůbec špatně. Snažil se, vyvaroval se chyb. Držel se vzadu a povětšinou jistil útočnější spoluhráče.

Záloha:

Viktor- 6 Konečně zas tradiční Viktor. Běhal, obcházel protihráče, neustále v pohybu. Škoda, že když přejde dva soupeře místo přihrávky volí další kličku, která už většinou nevyjde. Navíc dost pokulhává střelba. Jinak parádní akcí zařídil druhý gól.

Frank- 7 Začínal v obraně, postupně se vysouval. Většinu zápasu se pohyboval v záloze, v závěru už byl opět v útoku. Vstřelil dvě branky, ale zvláště za druhý gól musí poděkovat za vynikající přihrávku Vikymu. Velmi ho musí mrzet šance, kdy mu kapitán soupeře vykopl střelu z brankové čáry. Dnes i lepší ve zpracování a dařilo se mu často obcházet protihráče. Kaňkou na výkonu je tradiční zapojení do potyčky a do slovních přestřelek se soupeři.

Útok:

PapaKocour- 6 Dnes povětšinou sám voják v poli, Viktor s Frankem se ho snažili podporovat, ale většinou se pral s obranou soupěře sám. Ve většině případů byl i úspěšný. Dostal se k několika střelám a šancí, které bohužel neproměnil. V závěru už pak trochu rozladěný.

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC