BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Kapitánovo hodnocení turnaje

Středokluky 2010

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Hloušek- 7 Odchytal vcelku slušný turnaj, chytal spolehlivě, předvedl několik výborných zákroků. Nevyšel mu jen zápas s Hokejisty, což nikomu z nás, ale u gólmana je to samozřejmě nejvíce vidět.

Defenziva:

Brzy- 8 Nejlepší náš hráč na turnaji, jeho forma v posledních dnech a týdnech je vynikající. I na tomto turnaji hrál výtečně. V obraně skoro neprostupný, navíc přidal i tři góly, což je na obránce vynikající číslo. K tomu dřel znovu až na dno sil, znovu až ke křečím, které ho potkali v posledním kole v minulém týdnu.

Jirka Brynda- 7 Odehrál velmi dobrý turnaj, působil jistě, nezmatkoval, nechyboval, i on makal do úmoru. Jen tak dál..

Kalič- 7 Po delší době konečně zas s Bratrama a odehrál výborný turnaj. Bojoval, makal, defenzivu si plnil na výbornou. Proti Wolsh i krásně po rohu skóroval..

Ofenziva:

Frank- 7 Ke svému hodnocení nevím moc co říct, snad jen že i z mé strany šlo snad o vcelku povedený turnaj. Sáhl jsem si také až na dno sil, ještě teď mi chůze dělá problémy..:-)V druhé fázi turnaje jsem se snažil spíše bránit, protože ofenzivní část z mé strany opět byla převýšena tou defenzivní...

Kocour- 8 Výborný turnaj. Pomalu se rozjížděl, ale pak v průběhu turnaje byl velkou postavou našeho týmu. Vstřelil důležité 3 góly a spolu s Brzym dal nejvíce gólů z týmu. Jeho výkon už více připomínal Kocoura z minulých dob, snad na to naváže i v hanspaulce..I on tentokrát makal a dřel jak jsme ho ještě snad neviděl..:-)

Fanoušci- 10 Ještě jednou velký poděkování za podporu v turnaji a především v zápasech proti Parukářce a Wolsh, ve kterých jsme díky nim předvedli výkony na které můžeme být hrdí..

 

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC