BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Fotbalová neděle!

Tak máme za sebou náročnou až hektickou (především co se týče lepení mužstva:-) ) přípravnou neděli, která se povedla a byla velmi důležitou generálkou na začínající jarní ostrou sezónu hanspaulky. Pro většinu z nás to navíc byl první kontakt s míčem po zimní pauze, případně po velmi dlouhé době..

Přípravný turnaj na Hanspaulce pořádaný Nočním dravci jsme odehráli ve velmi slátané sestavě, která se příliš neblížila té, která odehraje jaro, ale nezklamali jsme a odehráli jsme slušné zápasy.

Bratři v lihu FC 5:2 Améby AFC (3:0)

Sestava: Viki- Brzy, Pavel, Kiwi, Kocour, Frank

góly: 2x Kocour, Kiwi, Frank, Viki

Večer pak nadešla již ostrá generálka na jarní část sezóny proti Amébám AFC! Tu jsme již odehráli v sestavě, ve které by bylo ideální jaro odehrát. Pokud bychom v této sestavě odehráli jaro tak se bát o výsledky nemusíme..Chyběl akorát gólman, kterého jsme ale nakonec v pohodě nahradili. Chvilku jsme si na soupeře a povrch zvykali, ale po chvillce jsme již Améby začali překvapivě přehrávat. Na střely to zhruba bylo podobné, ty naše ale byly daleko nebezpečnější a většinou to byly šance již gólové, ty se nám i překvapivě dobře dařilo proměňovat. Po remíze s tímto soupeřem z podzimu v soutěžním zápase, jsme tentokrát Améby porazili a jsme se včerejší večerní generálkou velmi spokojeni.

Amébám děkujeme za příležitost odehrání přáteláku a přejeme hodně šteští do sezóny a těšíme se na další společné zápasy.

A již v neděli 3.4. od 13:45 na Pražačce první kolo jara!!!

BVL!

Poslední komentáře
28.03.2011 15:49:47: Kluci, gratuluju Vám k vítězství proti Amébám. Na to, že jste měli problémy se sestavou, tak jste t...
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC