Počasí

Homepage

Důležitý krok k záchraně!

Bratři v lihu FC 5:2 Lokomotiva DP (0:1)

Důležité utkání, přímý souboj o udržení v 7. lize. Utkání, které jsme i přes nepovedenou první půli zvládli a udělali jsme důležitý krok k záchraně.

Hrálo se za mírného deště, i to ale stačilo že hřiště bylo mokré, těžko se kombinovalo a velmi to klouzalo. To vše asi zapříčinilo, že jsme první půli příliš nezvládli, navíc jsme hráli opět laxně jako by se nehrál tak důležitý zápas. Poslední ranou byl přídavek v podobě gólu do naší sítě v poslední vteřině poločasu...

O přestávce jsme si řekli, že takhle se ale o záchranu nehraje a hlavním faktorem bylo zvýšit aktivitu a bojovnost. To se podařilo a hned za 5 minut druhé půle byl stav 2:1 pro BVL! Poté přišla ale ještě jedna komplikace v podobě vyrovnání velmi sporným gólem, který vzbudil naši velkou nevoli, stav 2:2 ale platil. To nás zdravě naštvalo a za minutu jsme opět vedli. Závěr jsme si pak již hlídali a přidali další dvě pohledné branky, v závěru jsme ještě trefili i tyč. Zápas jsme tedy velmi dobrou druhou půlí otočili a zcela zaslouženě jsme vyhráli 5:2. Soupeř hrál ale velmi dobře a několikrát ve druhé půli zahrozil, především díky naší nedůslednosti. Zápas jsme ale zvládli a záchrana je už velmi blízko. A podzim už budeme moci rozjet třeba i ve vyšších, naopak postupových patrech! BVL!