Homepage

Druhá výhra!!!

Bratři v lihu FC 5:1 Dej bůh štěstí (2:0)

Shrnutí pondělního dne..

V dopoledních hodinách jsme nejdříve splnili to, co jsme slíbili po minulém zápase a byli jsme na svazu podat oficiální stížnost na výkon rozhodčího v minulém utkání. Jak se k této stížnosti postaví svaz je ve hvězdách, ale my věříme, že kladně v náš prospěch.

Večer jsme se poté dostavili do Hostivaře na utkání 7. kola proti Dej bůh štěstí, ve kterém jsme chtěli zapomenout na minulé kolo, zahrát si pěkný fotbal a zvítězit. To se nakonec povedlo.

Utkání začalo opatrně s velkou měrou nepřesností na obou stranách, přesto se od začátku více dopředu tlačili BVL, kteří byli v tomto utkání tentokrát favoritem a očekávala se od nich výhra. Soupeři ale celkem dlouho drželi nerozhodný stav 0:0 hlavně proto, že naše proměňování šancí bylo opět velmi žalostné. První gól jsme tak dali až v polovině první půle, kdy Brzy dostal nalevo balón udělal pár rychlých kroků a poslal míč do sítě. 1:0!  Do poločasu jsme vedení ješte pojistili, když Brzy poslal přízemní centr před bránu a Frank skluzem o tyč se štěstím zvýšil na 2:0.

Druhá půle byla velmi podobná s první, Dej bůh štěstí se snažili něco s utkáním udělat, BVL chodili do rychlým kontrů, které ale i přes ty nejvyloženější šance nedokázali využít a rozhodnout o vítězi. Zaslouženě tak přišel trest..Po menším zaváhání v obraně nám soupeři ukázali jak naložit s vyloženou možností a snížili na 1:2. To nás ale naštěstí spíše nakoplo a opět jsme zvýšili obrátky. A konečně jsme i proměnili nějaké šance a góly Viktora a Kocoura jsme vedli 4:1. Poté už se hodně setmělo, správce nerozsvítil a tak se hrálo skoro po tmě a utkání se už jen dohrávalo. Nakonec jsme ještě jeden gól vstřelili když se dopředu pustil Jirka Brynda kolem vybíhrajícího gólmana přihrál Frankovi a šli dva sami na prázdnou bránu..Frank ještě Jirkovi vrátil a Jirka tak mohl oslavit první branku v letošní sezóně a stanovil konečný stav na 5:1.

Závěrem musím ještě vyzdvihnout výborný výkon hlavního rozhodčího, oproti rozhodčímu v minulém kole to byl obrovský rozdíl. Rozhočí tohoto zápasu pískal asi tak jak to má vypadat, děkujeme.

Takže jsme zaznamenali konečně jasnější výhru i když měla být ještě vyšší, ale na koncovce musíme zapracovat, proti těžším soupeřům by se naše proměňování šancí nemuselo vyplatit..