BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Debakl...

Bratři v lihu FC 0:8 HNK Praha FC (0:2)

Je to tak, urodila se nejvyšší porážka BVL v sezóně a jedna z nejvyšších v historii, i když tou nejvyšší stále zůstává porážka z naší první sezóně proti Kortaru 0:11..

Zápas nám absolutně nevyšel ve všech směrech a naprosto zaslouženě jsme odešli s přídělem. Takto se opravdu nedá hrát. Nejvíce byla přeci jen znát absence našeho nejlepšího hráče posledních zápasů Brzyho, který byl sice v předzápasové nominaci, ale pak se na zápas nedostavil..

Úvod zápasu ale rozhodně nevypadal na výsledek, který byl na konci zápasu..HNK byli sice od začátku aktivnější, ale naše obrana byla pevná a soupeře příliš do šancí nepouštěla a když už se soupeři dostali ke střele zachránil skvěle Kuba. Navíc i my jsme se dostávali dopředu, hlavně útočníci Viktor s Kocourem se snažili něco vymyslet, leč marně. Jenže kolem poloviny první půle přišli dvě chybičky(jedna při strátě balónu,druhá při nedůrazu před bránou) a soupeř obě potrestal a bylo to velmi rychle 0:2.

Druhou půle jsme začali ofenzivněji, leč velmi neproduktivně. Za celý druhý poločas jsme dostali ke 3 lepším šancím. Můžeme říct, že HNK hráli výborný zápas a především defenziva byla možná ta nejpevnější proti které jsme hráli. Jednoduše jsme neměli šanci. Navíc i vepředu do naší už více otevřené obrany soupeř dal další dvě branky a bylo to 0:4. Poté jsme už všichni trochu rezignovali a soupeři si stříleli v posledních deseti minutách krásné branky, kterými nakonec stanovili stav na hrozivých 0:8...

Co k tomu víc dodat?Snad jen, rychle se oklepat a jít dál..Naštěstí hrajeme další kolo již za 4 dny, v pondělí takže budeme mít možnost velmi rychle tento zápas vymazat z paměti. Navíc v pondělí hrajem proti poslednímu týmu tabulky Mašťáci a tak nám snad nehrozí podobný scénář, co jsme zažili teď..:-)

Sestava BVL: Kuba- Frank, Kalič, Jirka Brynda- Viktor, Kocour

Žádné komentáře
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC