Počasí

Homepage

Další těsná prohra...

Bratři v lihu 2:4 Horsis heads (0:1)

Utkání, ve kterém jsme se opět jako málokdy v této sezóně sešli v plné síle, bohužel to kýžený výsledek nepřineslo.. Znovu stějně jako minulý týden nám body protekly mezi prsty.

Tentokrát se hrál zápas, ve kterém dlouho týmy držely velmi dobré obrany v čele s brankáři. Až ke konci první půle se prosadili do té doby mírně aktivnější Heads a poločas skončil naší prohrou 0:1. Do druhé půle jsme vstoupili rozhodně živěji a začali jsme hrát svůj fotbal, který nám i dvakrát přinesl ovoce. Nejdříve parádní střelou vyrovnal Brzy a poté, co Horsis znovu vedli, pak vyrovnával na 2:2 tentokrát Kocour. V 54. minutě byl tedy stav 2:2. Co je naše ale velká slabina už několik sezón, jsou závěry zápasů, ty tradičně nezvládáme a i tentokrát jsme v posledních pěti minutách zápas a body ztratili. V 56. a 58. minutě jsme dvakrát inkasovali a konečný výsledek byl 2:4. Navíc se zápas již podruhé v řadě hrál bez rozhodčích, což je prostě vždy velké pokažení zápasu..

Stále jsme tedy velmi ohrožení sestupem, ale dva nejdůležitější zápasy máme ještě před sebou a pokud ty zvládnem tak nás čeká pohodlná záchrana. Hned tuto neděli nás čeká klíčová bitva o udržení proti Lokomotivě DP od 10:00 ve Stodůlkách! BVL!