BRATŘI V LIHU

HOLA HOLA HOLA 7 LIGA VOLÁ

Anketa

Jak tipujete umístění našeho týmu po jarní části 2013?

HANSPAULKA LEAGUE

HANSPAULKA LEAGUE

Hvězdy

Statistika

Počasí

Homepage

Toto jsou oficiální stránky 

Fotbalového týmu 

Bratři v lihu FC

Podzim 2013 je tu! Vítáme všechny členy, příznivce i soupeře našeho klubu v nové sezóně. Na podzim 2013 budeme začínat již 12. sezónu BVL! Rozhodně náš tým nekončí, naopak jsme nachystáni na novou sezónu a doufáme, že se nám v podzimní části bude dařit a užijeme si zábavné a pohodové zápasy.


První zápas nás čeká v sobotu 7.9.2013 od 12:30 na Pražačce!!!

Bratři v lihu FC 6:1 Bloodz (3:0)

Ve druhém kole jsme zopakovali velmi dobrý výkon z prvního zápasu a připsali jsme si další dva bodíky. Dnes jsme předvedli exhibiční pohodové utkání. 

Sestava: Hloušek- Zíka, Brzák, Berdan E., Berdan V., Kocourek, Stehlík, Bína (C).

BVL!

Bratři v lihu FC 6:2 Plné plíce (2:2)

Vynikající vstup našeho mužstva do letošní sezóny, především díky fenomenálnímu výkonu Kiwiho Lady, který zatížil konto soupeře hned 5 góly!:) 

Celkem jsme o svátečním dni mohli vidět velmi kvalitní utkání a děkujeme i soupeři za férový zápas. Věříme, že hned v neděli, kdy nás čeká již 2.kolo, na tuto výhru navážeme.

Sestava: Hloušek- Zíka, Brzák, Berdan E., Berdan V., Stehlík, Bína (C), Lada, Kocourek.

BVL!

Rozlosování jarní části Hanspaulské ligy 2013 je tady! Po dlouhé zimní pauze konečně začínáme. 

První zápas odehrajeme o sváteční velikonoční pondělí 1.4. od 16:15 na Pražačce!!!

Vyjma prvního kola se všechny naše zápasy budou hrát o nedělích a to většinou odpoledne a k večeru. Tedy ideální los:)

Za sebou máme již první přípravný přátelák, který jsme po dlouhé zimě bez balónu potřebovali jako sůl a výhra byla určitě velkým povzbuzením. Týden před začátkem nás čeká pravděpodobně ještě generálka a pak již vzhůru do další sezóny. Pokud správně počítám tak již do jubilejní 10. sezóny BVL! Snad tyto kulatiny v červnu oslavíme třeba postupem:)

Další sezóna je po dlouhé zimní pauze konečně opět tady! A s ní i přípravné zápasy, které nás snad dobře připraví na snad již konečně úspěšnější ročník Hanspaulky.

V neděli 10.3. od 16:00 odehrajeme první přípravné utkání v Běchovicích se soupeři z 8. ligy.
Posledni komentare
04.08.2016 12:01:11: www.oricosmetics.cz Oriflame CZ www.krasa365.cz Oriflame CZ www.orif24.cz Oriflame CZ
08.06.2016 11:09:46: www.uniqregistrace.cz UNIQ Ihned po vyplňění regsitrace, slevu 30%. Kvalitní parfémy Uniq za fajn ce...
08.06.2016 11:09:33: www.kosmetika-registrace.cz oriflame Zajímavé dárky pro nové členy jztuzu
06.05.2016 15:20:12: Uniq parfémy http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq parfémy - parfémy a sleva Uniq parfémy, re...
Bratři v lihu FC 6:5 Tichý vánek (1:3)

V posledním kole jsme dokázali přetrhnout šňůru zápasů bez vstřelené branky. Doba bez gólu se v posledním zápase zastavila na čísle 151. Než jsme šli v zápase proti Tichému vánku do vedení. Tím to z naší strany ale skončilo a Tichý vánek si hrál svůj zápas. V klidu otočil skóre a vedení navýšil až do stavu 4:1. Nám se zápas nedařil a čekali jsme již na zimní pauzu. Pak jsme udělali malou změnu v sestavě a najednou se začalo jako by mávnutím kouzelného proutku dařit a během 6 minut ! jsme pěti góly otočili na stav 6:4 pro BVL! To bylo něco, co jsme nikdy neviděli a co se nám nikdy ani v náznaku nepovedlo. 
Soupeři pak mocně tlačili ale z obrovského tlaku vytěžili jen poslední gól a tak jsme se s podzimem rozloučili více než skvěle - výhrou 6:5!

Teď nás čeká již očekávaná zimní pauza, tak si odpočiňme a na jaře snad navážeme tam, kde jsme skončili:)
BVL! 
Bratři v lihu FC 0:2 Sportbar ZIPO (0:2)

Posledni komentare
03.12.2012 16:35:55: Blahoprejeme k vitezstvi. Nekdo od vas nam piskal 25.11.2012, 16:00 na SK Hostivar "Badíci - Protect...
Posledni komentare
21.12.2014 20:46:53: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...
Bratři v lihu FC 0:4 Sebranka FC B (0:0)

Bratři v lihu FC 5:1 Sanitka AS (4:1)

Tak jsme se přeci jen v druhé části sezóny dočkali výher a to již dokonce tří za sebou. Stále můžeme litovat velmi smolného začátku sezóny, kdy jsme několikrát zbytečně o gól prohráli.. Mohli jsme být teď v klidu na vedoucích pozicích. 
Přesto jsme se současnou sezónou velmi spokojeni a každý zápas si velmi užíváme. 

BVL!
Bratři v lihu FC 6:4 Pražská hnědka (1:2)

Bratři v lihu FC 6:3 Masokombinát (2:2)

Tak je to tu! Až v šestém kole jsme se dočkali první výhry v sezóně a ukončili tak dosud nejdelší čekání na vítězství. Snad ani v sestupové sezóně ze sedmé ligy jsme tak špatně výsledkově neodstartovali.

Herně je tato sezóna rozhodně již lepší než na jaře, leč zatím bez bodů, které bychom si ve většině zápasů zasloužili. Fotbal se ale hraje na góly a těch dáváme velmi málo.
 
Až do 6. kola, kdy jsme konečně i dobrou hru v poli přetavili v góly a jednoznačně jsme zvítězili. A to jsme ještě neproměnili spoustu brankových příležitostí. Užili jsme si krásný fotbalový večer i s pozápasovým posezením a doufejme, že si tyto zážitky budeme teď opakovat častěji:)

Sestava BVL: Hloušek- Brzák, Berdan E., Stehlík, Lada, Bína, Kocourek

Góly: 5x Kocourek, 1x Bína

BVL!
Bratři v lihu FC 1:2 Klub odložených mužů (1:1)

Již tradičně pro letošní sezónu jsme odehráli velmi slušné utkání, leč v závěru jsme znovu přišli i o bod. Je to pro nás paradoxní sezóna.. Většinu zápasů jsme vyrovnanými soupeři, mnohdy i lepšími, bohužel však neproměňujeme šance a sami v závěrech zápasů zbytečně inkasujeme.. Proto nám patří po odehraných pěti kolech jednoznačné poslední místo a sezóna hrůzy BVL pokračuje..
Posledni komentare
08.10.2012 16:44:21: Je to i částečně zakletí, ale hlavu vzhůru, někdy se to musí otočit, snad už v příštím zápase....
Bratři v lihu FC 1:4 Habet Praha FŇ (1:1)

1  
2  
3  
..  
10  
..  
15  
 
BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC