Počasí

Homepage

Bratři v lihu FC 12:0 Outsiders(7:0)

góly: 7x PapaKocour, 4x Frank, 1x Petr Hloušek

Na dnešní brzké ráno budem vzpomínat určitě v tom nejlepším. Hned v 1. kole se zrodil nejvyšší výsledek v historii Bratrů v lihu!

I když jsme se dávali k tomuto zápasu těžko dohromady nakonec nás dorazilo 6 včetně Jirky Bryndy, který původně něměl letos hrát, ale je zpět. Problém byl v tom, že soupeři dorazili v oslabení takže se hrálo nakonec v netradičním hanspaulském počtu 5 na 4.

Hokejovou přesilovku jsme začali využívat hned od počátku. 3. minuta a PapaKocour začal svůj dnešní gólostroj. Po jeho prvních 3 gólech se prosadil střelou zdálky i kapitán Frank. Na 4:0 zvyšoval efektními polonůžkami PapaKocour a poločas se nakonec končil se skóre 7:0. Ve druhé půli už Bratři šetřili síly a hlídali nulu pro našeho gólmana a Outsiders pokračovali ve statečném boji. Po dalších gólech PapaKocoura a Franka přidal třešničku na dortu svoji střelou v poslední minutě Petr Hloušek:-)a stanovil konečné skóre na 12:0. I přes naše jasné vítězství musíme složit poklonu soupeřům, kteří bojovali a snažili se až do konce udělali z tohoto utkání zápas solidní úrovně.

Utkání jsme odehráli v sestavě: Kuba- Jirka Brynda, Frank, Hloušek, Viktor, Kocour

Takže Bratři vstupují do sezóny, ve které si dali za jasný cíl postup výhrou! Doufejme, že na ní naváží i v dalších kolech.

Končí zimní přestávka a opět se naplno rozjíždí další sezóna hanspaulky!

Pro náš tým Bratrů to je druhá sezóna a všichni věříme, že pro nás bude úspěšnější než ta předchozí, premiérová.

V 1. kole nás čeká tým Outsiders, hraje se v sobotu 28.3 v 8:45 na pro nás novém hřišti Zákostelní ve Vysočanech. Je to veledůležitý vstup do nové sezóny a všichni věříme, že se nám povede a že Bratři vstoupí do jara 09 výhrou, která je nastartuje k postupu do sedmičky.

Bohužel nás už od začátku pronásledují zdravotní i osobní problémy takže budem nuceni nastoupit už v 1. kole ve značně ostrouhané sestavě, kdy nebudem mít příliš širokou lavičku, jestli vůbec nějakou:)takže si všichni připravte nejméně troje plíce:)

Nominace na utkání: Kuba, Petr H, Viktor, Kocour a Frank

Závěrem už jen BVL Bratrství Vůle Láska!!!

Posledni komentare
28.03.2009 13:18:45: to neni vůbec špatnej nápad:)jim dáme ještě vědět aby nám ji tam dotiskli:D
28.03.2009 11:04:37: doufám, že jeho fotka bude na dresech :)
25.03.2009 19:12:35: Láááááááska k Hlouškovi
Byl zveřejněn rozpis sezóny Jaro 2009!!! Jeho podobu můžete shlédnout v levém sloupci Menu. Také rozpis našich pískání v letošní sezóně, ten je v též sloupci.
Bratři v lihu FC- Noční Dravci 5:9(2:0)

Přípravné utkání proti Nočním Dravcům se i přes nepříznivý výsledek vcelku podařilo. Dravci nás i podruhé v historii porazili, ale stydět se určitě nemusíme.

Hrálo se dvakrát 40 minut podle toho i o něco vyšší skóre:-)Dravci byli od začátku aktivnější, vytvářeli si šance, ale příliš se jim je nedařilo proměňovat. Zato Bratři byli daleko produktivnější. Výkon byl určitě s chybami, ale také takový, na kterém se dá stavět. Bratrů bylo navíc přesný počet a Dravci měli 3 hráče na střídání, takže i síly velmi rychle ubývaly..ale zas jsme si zapracovali na kondičce:-) Velmi dobře utkání odehrála i naše nová posila Viktor.

Hráli jsme v sestavě: Kuba- Ondra H., Petr H.- Viktor- PapaKocour, Frank

góly: 2x PapaKocour, 2x Frank, 1x Viktor

Konečně od založení týmu je vytvořeno nové a první reprezentativní logo Bratrů v lihu!
04.03.2009 15:16:22: hustý.
04.03.2009 01:03:22: hmm, tak to cumim. GZ
Tento týden bylo vylosováno složení skupin Hanspaulky pro jaro 2009 a pro nás dopadlo velmi zajímavě...po několika měsících budem moci opět změřit síly s našimi starými známými z Literpoolu. Datum zápasu ještě není známo, ale už teď se na konfrontaci velmi těšíme!