Statistika

Počasí

Homepage

Bratři v lihu FC 2:2 Guinness AC (2:1)

V oslabené sestavě, bez několika opor pouze remíza. Po třetím kole jsme tak na posledním místě, což nikdo z nás určitě nečekal. Doufejme, že se ode dna odlepíme již v dalším kole, kdy nás čeká na Pražačce tým Habet Praha FŇ.

Bratři v lihu FC 2:3 FC Praha 07 (0:2)
Bratři v lihu FC 0:1 Texas N. Strašecí FC (0:1)

Na úvod sezóny chudé utkání na góly, které ani svou kvalitou příliš nenabídlo. Bylo to velmi vyrovnané utkání, ve kterém bychom si i my zasloužili bodík, ale soupeř získal dva body šťastnou brankou v úvodu utkání. Od 5. minuty jsme se snažili o vyrovnání, bohužel jsme několikrát ztroskotali na výborném brankáři Texasu.
Na úvod sezóny jsme tedy rozhodně nenaplnili potenciál, ale byl to pro většinu z nás první kontakt s míčem po několika měsících takže je jasné, že se to bude zlepšovat a věříme, že již v dalším kole konečně skórujeme a získáme i nějaký bod:)

Sestava BVL: Hloušek- Brzák, Lada, Cigánek, Berdan E., Stehlík, Kocourek, Bína

BVL!
Je to tak, po horkých letních měsících prázdnin a dovolených se nám kromě školních a pracovních povinností rozběhne tradiční Hanspaulská liga! Tentokrát s názvem Podzim 2012. Náš tým BVL vstupuje znovu do osmé ligy, tentokrát do divize O. Do této divize nám vedení soutěže nalosovalo i několik nám známých soupeřů, například Soutokoněmí z minulé sezóny, nebo Tichý vánek nebo Guinness AC.

Rozhodně bychom chtěli pokračovat ve zlepšených výkonech z minulé sezóny a tentokrát již opravdu bojovat se soupeři na čele soutěže. Věřme, že se nám to bude dařit a že si užijeme spoustu fotbalových radostí.

Hracím dnem naší skupiny bude výhradně neděle. Od prvního zářijového víkendu nás tak čeká osm nedělí za sebou přes přestávky, kdy nás v odpoledních a podvečerních časech budou čekat náročné a napínavé zápasy.

První utkání hrajeme již za 18 dní, v neděli 9.9. 2012 od 17:30 na Aritmě! Soupeřem nám bude v prvním kole nám neznámý tým Texas N.Strašecí FC.

Vzhůru do podzimu 2012!

BVL!
Bratři v lihu FC 5:1 Outsiders (4:0)

V posledním kole jsme odehráli utkání, ve kterém již o nic nešlo ani nám ani našim známým soupeřům. Bohužel tak i utkání vypadalo a z naší strany to opravdu nebyl vydařený zápas. Přesto jsme jednoznačně zvítězili, i když bychom měli tyto zápasy vyhrávat výraznějším rozdílem.

Sestava BVL: Hloušek- Brzák, Lada, Stehlík, Zíka, Berdan E., Kocourek, Bína

Góly: 2x Brzák, Lada, Kocourek, Bína

Skončila tak první sezóna v jaké si nové éře BVL, kdy jsme ještě v zimě nevěděli zda budeme vůbec pokračovat. Nakonec jsme rozhodli že ano a myslím že to bylo rozhodnutí zcela správné. V příští sezóně budeme ještě silnější a na to, že byl z poloviny nový tým tak jsme ostudu rozhodně neudělali a těšíme se na další sezóny Hanspaulské ligy!

BVL!
Bratři v lihu FC 0:6 k Notor Střešovice FC

Na toto utkání s lídrem naší skupiny jsme se dlouho velmi těšili, bohužel jsme se ale nemohli nakonec sejít v dostatečném počtu.
Bratři v lihu FC 3:5 Fukeři F.C.

Bratři v lihu FC 4:1 Lobotomici (1:0)

Pohodlné vítězství, kterým jsme se udrželi se špičkou tabulky a zůstáváme tak ve hře o čelní pozice. Rozhodně jsme nezopakovali velmi povedené výkon z minulého kola, kdy jsme zaskočili Kanálpucers. Tentokrát proti slabšímu soupeři jsme se trápili a nebyli schopni dát více branek a více si zápas užít. I přesto jsme si výhru bezpečně pohlídali a připsali si důležité dva body.

Sestava: Hloušek- Zíka, Lada, Berdan E., Cigánek, Kocourek, Bína

Góly: 3y Kocourek, 1 vlastní

BVL!
Bratři v lihu FC 3:1 Kanálpucers PL (1:0)

Utkání, ve kterém jsme chtěli zlomit sérii již dvou porážek v řadě a to se nám po parádním závěru i povedlo.
Hrálo se velmi vyrovnané utkání, které jsme začali lépe my a poměrně brzkým gólem jsme na dlouho stanovili stav na 1:0. Ten jsme drželi až do druhé půle, kdy jsme neubránili standartku a soupeř vyrovnal. Nutno říct, že zaslouženě. V první půli jsme měli více šancí my, nastřelili jsme i dvě tyče. Druhá půle však patřila Kanálpucers a jen štěstí a výborný gólman nás drželi stále ve hře. I přes převahu se soupeřům dát druhý gól nepodařilo a když to již vypadalo na dělení bodů tak jsme dvěma góly v posledních dvou minutách skóre strhli na naší stranu a zvítězili 3:1! Nutno podotknout, že takový závěr zápasu v náš prospěch snad ještě nepamatujeme..
Tímto vítězství se tak vracíme do hry o čelní příčky tabulky a čekají nás čtyři velmi zajímavé zápasy..

Sestava: Hloušek- Brzák, Lada, Karban, Berdan E., Kocourek, Bína

Góly: 2x Bína, Kocourek

BVL!
Bratři v lihu FC 2:3 Hattrick Prosek FC (0:3)

Utkání proti lídrovi naší skupiny, ve kterém jsme prospali úvod utkání a dostali tři laciné góly. Ve druhém poločase jsme předvedli zlepšený výkon, který jsme korunovali pouze dvěma góly. Třetí vyrovnávací nám nebyl souzen. Připsali jsme si tedy druhý zápas za sebou bez bodu a čelo tabulky se nám začíná nepříjemně vzdalovat. V příštím kole nám nezbývá nic jiného než konečně vyhrát a vrátit se na vítěznou vlnu a ještě zkusit zamíchat s postupovými vodami.

Sestava BVL: Hloušek- Brzák, Lada, Zíka, Cigánek, Berdan E., Karban, Kocourek

Góly: Brzák, Kocourek