Počasí

Homepage

Zlepšení pokračuje!!

Bratři v lihu FC 1:1 Hypochondři (0:0)

Dnešním zápasem jsme sice nenavázali na výhru v minulém kole, ale proti velmi dobrému soupeři, který navíc disponuje nejlepší obranou naší skupiny jsme uhráli cennou remízu. Navíc pokračujeme ve zlepšených výkonech a poslední tři utkání jsme nepoznali hořkost porážky.

Utkání jsme dnes odehráli se dvěma změnami v sestavě oproti dvěma posledním povedeným zápasům, ale i přesto si myslím, že jsme i dnes odehráli kvalitní zápas.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a prvních 10-15 minut bylo z naší strany velmi dobrých, měli jsme dvě velmi slušné šance, které zmařil výborný brankář hostů. Zbytek poločasu byl velmi vyrovnaný s mírnou převahou Hypochondrů s několika šancemi, které spolehlivě chytal opět velmi dobrý Hloušek. Stav byl 0:0. Druhá půle pokračovala ve velmi podobném duchu, ale šancí bylo na obou stranách jako šafránu. Když už se nějaká urodila byla zlikvidována spolehlivými gólmany..Pak, ale z čista jasna zahřmělo před naší brankou. Gólman se nedohodl s obranou a ze soupeřova autu byl vlastní gól a stav 0:1. Pak jsme se snažili o zvrat, ale Hypochondři výborně bránili a už lehce tekly nervy..Kapitán navíc dostal za protesty žlutou kartu. Nevypadalo to už, že bysme se nadechli k náporu, ale pak přišla Viktorova famózní individuální akce po levé straně z níž poslal míč před bránu, kde si ho našel kapitán Frank a pod gólmanem zavěsil 1:1!!!Za gól patří hlavní pochvala Viktorovi, který tím napravil ten nešťastný vlastní gól. Pak byla nás vidět větší snaza zvítězit, přeci jen jsme potřebovali vyhrát abychom stáhli strátu právě na našeho dnešního soupeře. Ale i přes několik rohů a střel už se skóre nezměnilo a zápas skončil zaslouženou remízou 1:1.

Sestava: Hloušek- Ondra H.,Jirka 52, Marek- Viktor, Timon- PapaKocour, Frank

gól: Frank

ŽK: Frank

Poslední komentáře
25.05.2009 00:01:54: Souhlasim s Petrem, hrál si fakt dobře. Ten vlastnák to se prostě stane..Ale když v příštim kole zah...
24.05.2009 20:13:40: Podle mě si Viktore špatně nehrál. Odvedl si nadprůměrný výkon.
24.05.2009 17:11:58: Vsem se omlouvam za spatny vykon a vlastni gol.se zranenym kotnikem jsem nemohl udelat vic.snad to n...

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC