Homepage

Zasloužená výhra!!!

Bratři v lihu FC 5:3 Terasy KFC B (1:2)

Bratři konečně zabrali a podařilo se jim odčinit ostudu z minulého kola!

Dnešní zápas měl, ale velmi podobný scénář..naše rychlé vedení a poté otočení soupeře(který byl, musíme zmínit o hodně kvalitnější než ten z minulého kola..). Poločas jsme tedy opět prohráli. Druhou půli jsme ale začali opět velmi aktivně a podařilo se nám otočit na 3:2. Od této chvíle podobnost z minulým zápasem končí...Na rozdíl od minule se nám povedlo vedení potvrdit a odskočit na 5:2. Pak už se soupeř jen hádal a něměl šanci na zvrat. Až na úplném konci snížil, ale to už byla jen labutí píseň Teras.

V dnešním zápase povrdila výbornou formu naše nová posila Ondra, který se prezentoval hattrickem. Dva góly přidal už snad probuzený střelec PapaKocour. Za očekáváním zůstal snad pouze kapitán Frank, ale to mu náladu nezkazilo, protože ho zastoupil zbytek týmu a BVL zvítězili!

Takže závěrem Bratři předvedli výborný výkon na který když navážou i v příštích duelech nemusíme se o jejich budoucnost vůbec bát!